Schemat instalacji Cisco Webex Room Panorama

Cisco Webex Room Panorama to rozwizanie do zarzdzania sprztem wideo w firmach i instytucjach. Uatwia tworzenie i zarzdzanie systemami konferencyjnymi Cisco Webex, aby uzyska optymaln jako obrazu i dwiku. Uytkownicy mog przeprowadza spotkania w czasie rzeczywistym wygodnie i bezproblemowo, wykorzystujc szerok gam narzdzi konferencyjnych. Instalacja Cisco Webex Room Panorama zaczyna si od zarejestrowania systemu w witrynie webex.com. Nastpnie, uytkownicy musz pobra oprogramowanie konferencyjne i zainstalowa je na swoim sprzcie. Na kocu, konfiguruj system, aby dostosowa go do swoich potrzeb.

Ostatnia aktualizacja: Schemat instalacji Cisco Webex Room Panorama

platforma do wideokonferencji od Cisco

W ostatnim dniu lipca mieliśmy przyjemność wdrożyć system wideokonferencyjny u naszego wieloletniego klienta w firmie JLL, która jest międzynarodową organizacją świadczącą usługi na rynku nieruchomości. Codziennością są tu wideokonferencje online, zarówno przeprowadzane z klientami na całym świecie, jak i wynikające z wewnętrznych potrzeb firmy.

W Warszawskim oddziale Jones Lang LaSalle, mieszczącym się na 30 piętrze w Warsaw Spire, zainstalowaliśmy system Webex Room 70 Dual – platformę wideokonferencyjną składającą się z dwóch monitorów 70 cali.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia w doborze odpowiedniego sprzętu skrojonego na miarę Twoich potrzeb i możliwości skontaktuj się z nami: zadzwoń do nas +48 22 100 61 92 lub napisz ? kontakt@netxp. pl

Zbadamy Twoje potrzeby i na tej podstawie pomożemy Ci dobrać odpowiedni sprzęt na lata, a w razie potrzeby wesprzemy Cię w zdobyciu odpowiedniego finansowania.

Schemat instalacji Cisco Webex Room Panorama

Bezpośredni link do pobrania Schemat instalacji Cisco Webex Room Panorama

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Schemat instalacji Cisco Webex Room Panorama