Podstawy drukarki Podręcznik Aeg Mbe2658s M

Drukarka Podręcznik Aeg MBE2658s M to wszechstronna drukarka wielofunkcyjna oferująca wszystko, czego potrzebujesz do drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania. Drukarka posiada szybkość druku wynoszącą do 15 stron A4 na minutę oraz rozdzielczość do 4800 x 1200 dpi. Drukarka wyposażona jest w wyświetlacz LCD, który umożliwia łatwe zarządzanie wszystkimi funkcjami drukarki. Wbudowany czujnik automatycznie włącza wyświetlacz LCD, gdy wykryje ruch wokół drukarki. Drukarka ma również kilka innych funkcji, takich jak drukowanie dwustronne, drukowanie bezpośrednio z karty pamięci lub USB, drukowanie zdalne i wiele innych. Drukarka Podręcznik Aeg MBE2658s M jest doskonałym wyborem do użytku domowego lub biurowego.

Ostatnia aktualizacja: Podstawy drukarki Podręcznik Aeg Mbe2658s M

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

SZEROKI ZAKRES OPCJI GOTOWANIA

Ta kuchenka mikrofalowa to doskonałe uzupełnienie tradycyjnego piekarnika. Rozszerza zakres dostępnych opcji gotowania, a także udostępnia dodatkową przestrzeń piekarnika.

Aby otworzyć kuchenkę, wystarczy dotknąć jej drzwi

Ta kuchenka mikrofalowa została wyposażona w elektroniczny, sterowany dotykowo mechanizm otwierania drzwi. Wystarczy je dotknąć, aby samoczynnie się otworzyły. Zapewnia to szybki i wygodny dostęp do wnętrza urządzenia.

Natychmiastowy dostęp do ulubionych funkcji

Często używane ustawienia kuchenki mikrofalowej można zapisać w jej pamięci jako ulubione funkcje. W celu uruchomienia tak zapisanego programu wystarczy dotknąć symbolu gwiazdki. Dzięki temu nie trzeba za każdym razem pamiętać dokładnych ustawień. To bardzo wygodne rozwiązanie.

Gładka powierzchnia ułatwiająca czyszczenie

Czyszczenie tej kuchenki mikrofalowej jest tak łatwe, jak nigdy dotąd. Na jej powierzchni nie ma miejsc, w których mógłby gromadzić się brud. Żadnych przycisków. Tylko gładkie szkło. Dzięki temu zawsze wygląda idealnie.

Szybkie i wydajne rozmrażanie żywności

Funkcja rozmrażania dostępna w tej kuchence mikrofalowej umożliwia szybkie wykorzystanie mrożonej żywności. Wystarczy wybrać rodzaj produktu i jego wagę. Kuchenka automatycznie obliczy wymagany czas rozmrażania. Zapewnia to szybkie efekty rozmrażania przy jednoczesnym zachowaniu smaku i konsystencji składników.

 • -800, 00 zł

Produkt przegląda aktualnie 0 osób

2 449, 00 zł

1 649, 00 złZaoszczędzisz 800, 00 zł

Brutto

Urządzenie objęte 24 miesięczną gwarancją. 

Sprzęt powystawowy, produkt może posiadać rysy, delikatne wgniecenia, zadrapania, które nie mają wpływu na jego funkcjonalność i użyteczność. 

Prosimy o dokładne zapoznanie się ze zdjęciami urządzenia.  

Jesteś zainteresowany ofertą, zadzwoń bądź napisz, odpowiemy na Twoje pytania. 

Produkt dostępny w sklepie przy ul. Fieldorfa 49a.

Warszawa, Praga Południe

Zasady dostawy

Zasady zwrotu

 • Opis

 • Szczegóły Produktu

  Wymiary (szer. x wys. x gł. ): 59, 6 x 45, 9 x 40, 4 cm

  Kolor: stal nierdzewna - czarny
  Pojemność: 25 litrów
  Sposób otwierania drzwi: w bok
  Funkcje podstawowe: gotowanie, rozmrażanie
  Automatyczny dobór czasu: rozmrażania
  Grill: brak
  Moc mikrofal: 900 W
  Sterowanie: elektroniczne
  Średnica talerza obrotowego: 32, 5 cm
  Wykończenie wnętrza: stal nierdzewna
  System rozprowadzenia mikrofal: z pojedynczego źródła
  Funkcje dodatkowe: blokada rodzicielska, sygnał dźwiękowy zakończenia pracy, szybki start, timer, wyświetlacz LED, zegar

  MBE2658S-M

  1 Przedmiot

  Arkusz danych

  Stan produktu
  Powystawowy
  Grill (Opiekacz)
  nie
  Wysokość [cm]
  do 70
  Szerokość [cm]
  od 55 do 59. 9
  Głębokość [cm]
  od 40 do 44, 9
  Sterowanie
  Elektroniczne
  Pojemność [l]
  do 49
  Dominujący kolor
  Czarny
  Moc mikrofal [W]
  od 801 do 900
  Wykończenie wnętrza
  Stal nierdzewna
  Sposób otwierania drzwi
  W lewo

  Szczegółowe referencje

  Urządzenie objęte 24 miesięczną gwarancją. 

  Jesteś na stronie kategorii Elementy obudowy do mikrofali AEG MBE2658S-M. Aby jeszcze było prościej, stworzyliśmy miejsce Baza Porad , gdzie chętnie dzielimy się wiedzą ekspercką odnośnie naprawy urządzeń AGD. W dodatku możemy pochwalić się naszym kanałem Youtube, który stale się rozwija. Poniżej znajdziesz dedykowane części i akcesoria do Twojego modelu mikrofali AEG MBE2658S-M. Zobacz!

Podstawy drukarki Podręcznik Aeg Mbe2658s M

Bezpośredni link do pobrania Podstawy drukarki Podręcznik Aeg Mbe2658s M

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podstawy drukarki Podręcznik Aeg Mbe2658s M