Podręcznik zgodności i bezpieczeństwa Bosch Bch6petgb 01

Podręcznik zgodności i bezpieczeństwa Bosch Bch6petgb 01 jest zbiorem wytycznych przeznaczonych do zapewnienia bezpieczeństwa i spójności produktów marki Bosch. Podręcznik zawiera informacje dotyczące wymogów dotyczących jakości, bezpieczeństwa, wydajności i wydajności, a także wytyczne dotyczące instalacji, konserwacji i eksploatacji. Podręcznik zawiera również szczegółowe informacje na temat bezpieczeństwa i zgodności zgodnie z normami krajowymi i międzynarodowymi. Wszystkie produkty Bosch objęte są wymogami podręcznika, a jego wytyczne stanowią podstawę do oceny jakości i bezpieczeństwa produktu.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik zgodności i bezpieczeństwa Bosch Bch6petgb 01

Podręcznik przygotowuje do działania ratowniczego i uczy udzielania pierwszej pomocy w różnych sytuacjach urazowych. Wdraża także do świadomego uczestnictwa w życiu regionu i kraju zarówno w czasie pokoju, jak i w czasie wojny.

Cechy publikacji:

• książka ma czytelną strukturę – z wydzielonymi ramkami, schematami i algorytmami, która ułatwia korzystanie z niej,

atrakcyjny sposób prezentowania treści z poglądowymi zdjęciami, rysunkami i infografikami zachęca uczniów do nauki,

odwołania do aplikacji na smartfony są przykładem powiązania teorii z praktyką obecną w codziennym życiu współczesnego ucznia,

podsumowania oraz pytania i polecenia na końcu każdego rozdziału z realistycznymi scenkami pobudzają wyobraźnię uczniów oraz pomagają zapamiętać i usystematyzować wiedzę,

• zastosowanie w lekcjach słownictwa typowego dla ratowników medycznych pozwala uczniom na pierwszy kontakt fachową terminologią,

przystępny język oraz jasne i zwięzłe definicje pojęć pozwalają na zrozumienie prezentowanych treści,

Podręcznik jest dostosowany do nowej podstawy programowej – zawiera nowe treści, np. te dotyczące edukacji zdrowotnej.

Nr dopuszczenia MEN: 992/2019

Ten produkt jest niedostępny. Sprawdź koszty dostawy innych produktów.

Ekspert firmy BW Advisory ds. GRC, współpracującej z Wolters Kluwer Polska. Pracował w NBP, ZUS, na Politechnice Warszawskiej oraz na rzecz Komisji ds. budowy systemu zarządzania ryzykiem w NBP. Wykonywał audyty dla Europejskiego Banku Centralnego. Wykładał w ponad 18 uczelniach w Polsce. Ma ponad 10-letnie doświadczenie w projektowaniu, monitorowaniu i audytowaniu systemu kontroli zarządczej w jednostkach publicznych. Doktorant Instytutu Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk. Ekspert w zakresie GRC, analizy procesowej, IT governance, compliance, ochrony sygnalistów i RODO. Doradca spółek giełdowych i jednostek sektora finansów publicznych w zakresie GRC. Członek Komisji ds. compliance w Polsko-Niemieckiej Izbie Przemysłowo-Handlowej. Wykładowca na szkoleniach ACO i ACE; członek Rady Naukowej czasopisma „Compliance” Instytutu Compliance. Autor ponad 30 publikacji dotyczących zagadnień audytu, ryzyka, governance.

Posiada certyfikaty: MBA, CISA, CICA, CGEIT, CRISC, CRMA, CDPSE, ACO, IRCA ISO22301 LA, IRCA ISO27001 LA, ISO20000 LA, QAVal.

Potencjalne ryzyko wybuchu gazu w urządzeniach kuchennych z przyłączem gazowym

W Polsce akcją serwisową objęte są niektóre płyty gazowe ze stali szlachetnej i pokrętłami po prawej stronie marki Bosch produkowane w latach 2009-2011 i kuchenki wolnostojące marki Bosch wyprodukowane w latach 2006 - 2011.

W pewnych okolicznościach gaz może się ulatniać w niekontrolowany sposób i w bardzo rzadkich przypadkach może wystapić ryzyko wybuchu. Przyczyną niniejszej sytuacji jest potencjalna usterka złączy doprowadzających gaz do urządzenia.

więcej

Sprawdź

Potencjalne ryzyko pożaru. Posiadaczy poniższych zmywarek marki Bosch prosimy o stosowanie się do niniejszej instrukcji.

W toku badań ustaliliśmy, że jeden z wbudowanych elementów elektrycznych w niektórych modelach zmywarek marki Bosch wyprodukowanych w latach 1999 - 2005 może przegrzewać się i w niezwykle rzadkich przypadkach powodować ryzyko zapalenia się urządzenia. Dla nas jako producenta najwyższej jakości AGD najważniejsze jest bezpieczeństwo i komfort wszystkich użytkowników. W związku z tym uprzejmie prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą instrukcją w celu zminimalizowania wskazanego wyżej ryzyka.

Sprawdź

Podręcznik zgodności i bezpieczeństwa Bosch Bch6petgb 01

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik zgodności i bezpieczeństwa Bosch Bch6petgb 01

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik zgodności i bezpieczeństwa Bosch Bch6petgb 01