Podręcznik wprowadzający Cadel Ghibli

Podręcznik wprowadzający Cadel Ghibli jest kompleksowym przewodnikiem dla nowych programistów, którzy chcą nauczyć się wszystkiego o świecie Ghibli. Książka zawiera wyczerpujące wyjaśnienie wszystkich podstawowych koncepcji związanych z tworzeniem aplikacji Ghibli, w tym typów danych, instrukcji, składni i cykli życia aplikacji. Książka zawiera również wiele przykładów i wyjaśnień, aby pomóc czytelnikom w lepszym zrozumieniu koncepcji. Po przeczytaniu tej książki programiści będą w stanie bezproblemowo tworzyć aplikacje zgodnie z założeniami Ghibli.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik wprowadzający Cadel Ghibli

Ciccarelli i White, znakomici dydaktycy i profesorowie psychologii, napisali najnowocześniejszy i najbardziej wszechstronny podręcznik wprowadzający do tej dyscypliny na świecie! To od paru lat najpopularniejszy podręcznik psychologii w Stanach Zjednoczonych.

Tematyka, która została ujęta w tym podręczniku, obejmuje: biologiczne podstawy procesów psychicznych, czucie i spostrzeganie, świadomość, proces uczenia się, pamięć, poznanie, motywację i emocje, seksualność, płeć kulturową, stresy i ich wpływ na funkcjonowanie człowieka, teorie osobowości, zagadnienia psychologii społecznej, zaburzeń psychicznych i psychoterapii.

W tej książce widać wyraźnie, że psychologia – choć z wielu korzeni wyrasta – ma już jasno określony i ciągle doskonalony obszar badań, pomiarów, diagnoz i zastosowań.


Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

Edytor LaTeX jest usługą w formie aplikacji internetowej pozwalającą na grupowe składanie dokumentów w formacie LaTeX, tj. broszur, artykułów, prezentacji, prac naukowych z odpowiednim rozmieszczeniem i sformatowaniem wzorów matematycznych, rysunków i diagramów itp.

Główne możliwości techniczne:

  • możliwości podglądu wyglądu finalnego dokumentu,
  • śledzenie zmian i komentowanie zmian w dokumencie „w czasie rzeczywistym”,
  • weryfikacja składni LaTeX,
  • możliwość wspólnej pracy grupowej nad dokumentem z podglądem zmian „w czasie rzeczywistym”,
  • wersjonowanie zmian wprowadzonych do treści.

Dla kogo?

Z usługi mogą korzystać wszyscy pracownicy oraz doktoranci Politechniki Gdańskiej posiadający konto w portalu Moja PG.

Jak uzyskać dostęp?

Wystarczy wejść na adres latex-editor. pl i zalogować się centralnym kontem PG.

Gdzie uzyskać pomoc?

W języku angielskim dostępny jest podręcznik wprowadzający do edytora – zobacz podręcznik.

Uwagi do oprogramowania można zgłaszać do Zespołu Helpdesk. Informacje o sposobie kontaktu z Helpdeskiem zamieszczono na stronie wsparcia.

Ciccarelli i White, znakomici dydaktycy i profesorowie psychologii, napisali najnowocześniejszy i najbardziej wszechstronny podręcznik wprowadzający do tej dyscypliny na świecie! To od paru lat najpopularniejszy podręcznik psychologii w Stanach Zjednoczonych.

Tematyka, która została ujęta w tym podręczniku, obejmuje: biologiczne podstawy procesów psychicznych, czucie i spostrzeganie, świadomość, proces uczenia się, pamięć, poznanie, motywację i emocje, seksualność, płeć kulturową, stresy i ich wpływ na funkcjonowanie człowieka, teorie osobowości, zagadnienia psychologii społecznej, zaburzeń psychicznych i psychoterapii. Podręcznik uzupełniają dodatki: jeden obejmujący zastosowanie statystyki w psychologii i drugi poświęcony obszarom, na których pracują psychologowie. Materiał ułożony jest w sposób sprzyjający zapamiętywaniu i umożliwiający sprawdzanie opanowanej wiedzy przez samego studenta - służą temu podsumowania, mapy pojęć oraz testy zamieszczone w podrozdziałach i na zakończenie każdego rozdziału - uzupełniony licznymi odwołaniami do badań naukowych, diagramami, wykresami, tabelami i przykładami.

"W tej książce widać wyraźnie, że psychologia - choć z wielu korzeni wyrasta - ma już jasno określony i ciągle doskonalony obszar badań, pomiarów, diagnoz i zastosowań. I co więcej, ma ciągle powab nowości, oferując wiele jeszcze nieotwartych drzwi". - prof. dr hab. Waldemar Domachowski, autor wstępu do wydania polskiego

Porównywarka z zawsze aktualnymi cenami
W naszej porównywarce znajdziesz książki, audiobooki i e-booki, ze wszystkich najpopularniejszych księgarni internetowych i stacjonarnych, zawsze w najlepszej cenie. Wszystkie pozycje zawierają aktualne ceny sprzedaży.Nasze księgarnie partnerskie oferują wygodne formy dostawy takie jak: dostawę do paczkomatu, przesyłkę kurierską lub odebranie przesyłki w wybranym punkcie odbioru. Darmowa dostawa jest możliwa po przekroczeniu odpowiedniej kwoty za zamówienie lub dla stałych klientów i beneficjentów usług premium zgodnie z regulaminem wybranej księgarni.
Za zamówienie u naszych partnerów zapłacisz w najwygodniejszej dla Ciebie formie:
• online
• przelewem
• kartą płatniczą
• Blikiem
• podczas odbioru
W zależności od wybranej księgarni możliwa jest także wysyłka za granicę.Ceny widoczne na liście uwzględniają rabaty i promocje dotyczące danego tytułu, dzięki czemu zawsze możesz szybko porównać najkorzystniejszą ofertę.

Podręcznik wprowadzający Cadel Ghibli

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik wprowadzający Cadel Ghibli

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik wprowadzający Cadel Ghibli