Podręcznik instalacji sterowników Ge Je1456kwh jest przydatnym narzędziem, które pomaga w instalacji i konfiguracji sterowników firmy GE. Podręcznik zawiera szczegółowe informacje na temat instalacji i konfiguracji różnych typów sterowników, w tym sterowników Ge Je1456kwh. Podręcznik zawiera wszystkie niezbędne informacje, takie jak lista wymaganych części, schematy połączeń i przepisy dotyczące bezpieczeństwa. Dodatkowo, zawiera również szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji sterowników i instalacji oprogramowania. Dzięki temu podręcznikowi instalacja i konfiguracja sterowników Ge Je1456kwh staje się łatwiejsza i bezpieczniejsza.
Ostatnia aktualizacja: Podręcznik instalacji sterowników Ge Je1456kwh
Podręcznik użytkownika |
(Wersja)
(Rozmiar)
Podstawowy Podręcznik Użytkownika
(0)
(1. 97MB)
Rozszerzony Podręcznik Użytkownika
(0)
Instrukcja oprogramowania
(A)
(3. 54MB)
Podręcznik Instalacji
Bezpieczeństwo i zgodność z prawem
(0)
(0. 82MB)
Podręcznik szybkiej obsługi
(0)
(2. 05MB)
Instrukcja obsługi dla sieci
Instrukcja obsługi dla sieci
(A)
Przewodnik Sieciowy
(A)
Przewodnik funkcji dodatkowych
Przewodnik Przenośnego Drukowania/Skanowania dla Brother iPrint&Scan - Urządzenia Apple
(Angielski)
(B)
Przewodnik Przenośnego Drukowania/Skanowania dla Brother iPrint&Scan - Android™
(Angielski)
(A)
Przewodnik Przenośnego Drukowania/Skanowania dla Brother iPrint&Scan - Android™ (HTML)
(Angielski)
(-)
Przewodnik AirPrint
(0)
Brother Image Viewer Guide for Android™
(Angielski)
(0)
Instrukcja Uniwersalnego Sterownika Drukarki
(B)
Załącznik
Informacje o licencji Open Source
(Angielski)
(05)
Dokumenty prawne
Deklaracja zgodności
(5)
Pobierz i zobacz dokument w formacie PDF. Dokumenty w formacie PDF wymagają instalacji programu Adobe ® Acrobat Reader DC®. Jeśli nie masz programu Adobe ® Acrobat ®, kliknij przycisk "Adobe ® Acrobat Reader DC®", aby pobrać oprogramowanie.
Powiązane łącza
Charakterystyka
Sterowniki programowalne serii 90-30 to modułowe rozwiązania firmy GE Intelligent Platforms przeznaczone do sterowania średnimi i dużymi instalacjami automatyki, w których przeważa obsługa sygnałów dyskretnych nad analogowymi. Znajdują one zastosowanie zarówno przy automatyzacji pojedynczych instalacji, jak i dużych, kompletnych procesów produkcyjnych o charakterze rozproszonym. Seria ta charakteryzuje się prostym i szybkim programowaniem oraz obsługą co obniża koszty posiadania, serwisu i eksploatacji systemu.
Migracja do PACSystems
Seria 90-30 dnia 1. 07. 2017 została wycofana z oferty GE. Sprawdź jak wygląda migracja systemów 90-30 do PACSystems RX3i.
Budowa systemu 90-30
Elementem składowym każdego systemu sterowania budowanego w oparciu o serię 90-30 jest kaseta montażowa, jednostka centralna, zasilacz oraz moduły I/O. W celu idealnego dopasowania do potrzeb każdej instalacji w ramach serii 90-30 dostępnych jest kilka kaset montażowych w tym modele z wbudowaną jednostką centralną. Bardzo rozbudowa jest oferta modułów I/O oraz modułów komunikacyjnych pozwalających na pracę sterowników 90-30 w praktycznie wszystkich sieciach spotykanych w aplikacjach przemysłowych. |
Jednostki centralne do wielu zastosowań
Do dyspozycji użytkownika dostępnych jest 12 różnych modeli jednostek centralnych, które oprócz możliwości komunikacyjnych i ilości pamięci przeznaczonej na program różnią się od siebie ilością obsługiwanych modułów I/O oraz samą konstrukcją. Dla najmniej wymagających systemów CPU może być wbudowane w kasetę montażową redukując tym samym koszty ponoszone na zakup sprzętu. Dla wymagających aplikacji można wykorzystać jednostki centralne wyposażone w koprocesor arytmetyczny, pozwalający na wykonywanie operacji logicznych z prędkością 0. 15 ms/kB. Są to jedne z najwydajniejszych jednostek sterujących dostępnych na rynku automatyki.
Komunikacja
W systemach sterowania do średnich i dużych aplikacji możliwości komunikacyjne są bardzo istotne. Budowa i funkcjonalność systemu 90-30 pozwala na stosowanie kilku modułów komunikacyjnych jednocześnie dając możliwość wymiany danych z systemami innych dostawców.
Interfejsy komunikacyjne zintegrowane w jednostce centralnej 90-30
Dostępne w ramach serii jednostki centrale mogą być wyposażone w różne interfejsy komunikacyjne. Do standardowego wyposażenia wszystkich jednostek należy port RS485 wyprowadzony na zasilaczu obsługujący protokół Modbus RTU, SNP, SNPX i Serial I/O. W jednostkach centralnych nie wbudowanych w kastę montażową może być zintegrowany port szeregowy RS232, RS485, Profibus DP Master, Profibus DP Slave lub Ethernet. Port Ethernet wbudowany w CPU oprócz gwarancji szybkiej transmisji, pozwala na zbudowanie jednolitej platformy do wymiany danych w całej infrastrukturze, począwszy od warstwy sprzętowej, na systemach nadzorczych i planujących produkcję skończywszy.
Opcjonalne moduły komunikacyjne do 90-30
W ofercie 90-30 dostępnych jest kilka opcjonalnych modułów komunikacyjnych a modułowa budowa systemu pozwala na jednoczesne stosowanie kilku z nich. Przy ich pomocy sterownik 90-30 może pracować w sieci Genius, DeviceNet, Profibus DP, CsCAN oraz w sieciach szeregowych z interfejsem RS232 lub RS485.
Rozbudowa
Systemy sterowania zbudowane w oparciu o sterowniki serii 90-30 mogą wykorzystywać kasety montażowe obsługujące 5 lub 10 modułów. Jeśli jest to niewystarczające, do systemu można dołączyć kolejnych 7 kaset, które w zależności od wersji pozwalają na rozbudowę układu w sposób lokalny lub rozproszony. Wśród 60 różnych modułów, oprócz kart obsługujących sygnały dyskretne i analogowe, znajdują się moduły komunikacyjne oraz moduły specjalizowane do sterowania serwonapędami.
Rozbudowa serii 90-30 w oparciu o dodatkowe układy I/O
Rozbudowa serii 90-30 w oparciu o kasety rozszerzające
Jednostki centralne wbudowane w kasetę montażową
Jednostki centralne wbudowane w postaci osobnych modułów
Tytuł | Opis | Data wydania (Wersja) | Plik (Rozmiar) |
---|---|---|---|
Podręcznik szybkiej obsługi | Zawiera informacje o instalowaniu produktu. | 03/09/2008 (0) | Pobierz (1. 87MB) |
Podręcznik instalacyjny dla systemu Windows 7 | Aby skonfigurować urządzenie i zainstalować sterowniki postępuj według instrukcji zawartych w Podręczniku szybkiej obsługi. | 03/11/2009 (0) | Pobierz (0. 57MB) |
Pobierz i zobacz dokument w formacie PDF. Dokumenty w formacie PDF wymagają instalacji programu Adobe ® Acrobat Reader DC®. Jeśli nie masz programu Adobe ® Acrobat ®, kliknij przycisk "Adobe ® Acrobat Reader DC®", aby pobrać oprogramowanie.