Podręcznik informacyjny dla instalatorów Bosch Professional Gsb 24 2

Podręcznik informacyjny dla instalatorów Bosch Professional GSB 24 2 zawiera informacje na temat sprzętu, zasad jego montażu oraz rozwiązywania problemów. Przewodnik pomaga instalatorom w zrozumieniu sprzętu, który będą instalować, jak również w rozwiązywaniu wszelkich problemów technicznych, które mogą się pojawić. Przewodnik zawiera dokładne instrukcje dotyczące instalacji i konserwacji, a także informacje na temat kompatybilności z innymi urządzeniami i systemami. Zawiera również wskazówki dotyczące bezpiecznego i skutecznego użytkowania sprzętu. Podręcznik informacyjny dla instalatorów Bosch Professional GSB 24 2 jest idealnym narzędziem dla instalatorów pracujących z tym sprzętem.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik informacyjny dla instalatorów Bosch Professional Gsb 24 2

Ryszard Tytko, Wydanie VI 2022

 • rok wydania: 2022
 • ilość stron: 504
 • format: B5

Podręcznik skierowany jest do uczniów, studentów, słuchaczy, instalatorów, Inwestorów, pragnących pogłębić swą wiedzę z zakresu instalacji fotowoltaicznych i elektrycznych.

Niezastąpiony dla osób, którzy chcą zajmować się urządzeniami i systemami energii odnawialnej.

Książka będzie również przydatna inwestorom (prosumentom) zamierzającym montować instalacje fotowoltaiczną. Informacje zawarte w podręczniku oparte są na bogatym doświadczeniu naukowym, technicznym autorów tej pracy. Treść książki pozwoli odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących budowy, montażu, eksploatacji fotowoltaicznych. Szeroki przekrój zagadnień podany przejrzyście i w nowoczesnym układzie, powinien ułatwić korzystanie z podręcznika. W poszczególnych rozdziałach książki usystematyzowano aktualną wiedzę dotyczącą fotowoltaiki i instalacji elektrycznych, popartą własnymi badaniami.

"Fotowoltaika" powinna znaleźć się na półce każdego, kogo zadaniem jest nauczanie w zakresie systemów energetyki odnawialnej. Stanowi również dodatkowe wsparcie dla kursantów na szkoleniach, uczniów i studentów, związanych z szeroko pojętą energetyką i instalacjami.

W opracowaniu tym skoncentrowano się na praktycznym wykorzystaniu energii słonecznej w urządzeniach do produkcji energii elektrycznej, racjonalnej gospodarki energią elektryczną.

Podręcznik został opracowany zgodnie z zapisami zawartymi w podstawach programowych dla zawodu technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.

Książka zawiera przykładowe projekty budowlano-wykonawcze oraz przykładowe zestawy zadań.

Nowe wydanie zawiera dodatkowo przykładowe tematy zadań praktycznych z zakresu systemów fotowoltaicznych oraz koncepcję budynku niskoenergetycznego zasilanego OZE dla domu z Programu "Mieszkanie Plus"

Wiertarki udarowe

Wydajne narzędzie do najcięższych pracy – teraz z inteligentną funkcją KickBack Control.

 • Wysokiej mocy silnik Bosch 1 100 W o dużym momencie obrotowym umożliwia najbardziej wymagające zastosowania i obróbkę dużych średnic

Zobacz dane techniczne

z uchwytem wiertarskim

Nr katalogowy: 0 601 19C 801

Kup od partnerów firmy Bosch

Ten produkt zawiera

 • Szybkozaciskowy uchwyt wiertarski 13 mm 2 608 572 150
 • Rękojeść dodatkowa 2 602 025 193
 • Ogranicznik głębokości 210 mm 1 613 001 010
 • L-Case 1 600 A00 M7X
 • 1 100 WWaga*2, 9 kgPrędkość obrotowa bez obciążenia, 1. bieg*0 – 900 min-1Prędkość obrotowa bez obciążenia, 2. bieg*3. 000 min-1Moc na wyjściu*630 WLiczba udarów przy nominalnej prędkości obrotowej*0 – 15. 300 / 51. 000 min-1Nominalna prędkość obrotowa580 / 1. 900 min-1Nominalny moment obrotowy9, 6 / 3, 2 NmZakres mocowania uchwytu wiertarskiego min. /maks. 1, 5 – 13 mmMaks. moment obrotowy*40, 0 Nm

  Dodatkowe informacje

  Moc nominalna

  Zakres wierceń

  Ø wiercenia w drewnie40 / 25 mmØ wiercenia w stali16 / 8 mmŚrednica wiercenia w kamieniu24 / 16 mmØ wiercenia w murze

  Wartości łączne drgań (Wiercenie w metalu)

  Wartość emisji drgań ah5, 6 m/s²Błąd pomiaru K1, 5 m/s²

  Wartości łączne drgań (Wiercenie z udarem w betonie)

  14, 6 m/s²1, 8 m/s²

  Wartości łączne drgań (Wkręcanie)

  2, 5 m/s²

  Wartości łączne drgań (Nacinanie gwintów)

  Informacje o emisji hałasu i drgań

  Poziom ciśnienia akustycznego95 dB(A) Poziom mocy akustycznej106 dB(A) 5 dB

  Wiercenie w metalu

  5, 6 m/s² 1, 5 m/s²

  Wiercenie z udarem w betonie

  14, 6 m/s² 1, 8 m/s²

  Wkręcanie

  2, 5 m/s²

  Nacinanie gwintów

  Pokaż więcej

  A-ważony poziom szumów elektronarzędzia wynosi typowo: poziom ciśnienia akustycznego 95 dB(A); poziom mocy akustycznej 106 dB(A). Błąd pomiaru K= 5 dB.

  GSB 24-2 Professional: Dalsze informacje

  Najważniejsze cechy produktu

  Model GSB 24-2 Professional to 2-biegowa, sieciowa wiertarka udarowa z funkcją KickBack Control, przeznaczona do najcięższych prac. Mocny, wysoce wydajny silnik 1 100 W i wysoki moment obrotowy sprawiają, że jest to idealne narzędzie do najbardziej wymagających prac. Model posiada także funkcję KickBack Control, która zapewnia wyższy standard ochrony użytkownika. Wiertarka udarowa, wyposażona w wytrzymałą, metalową obudowę przekładni jest ekstremalnie trwała i gwarantuje długą żywotność.

  Sprzęt i aplikacja

  Elektronarzędzie jest przeznaczone do wiercenia w murze, kamieniu, drewnie i metalu. Narzędzie jest kompatybilne z systemem odsysania pyłu GDE 16 Cyl Professional.

  Potrzebujesz części zamiennych?

  Tutaj szybko i łatwo znajdziesz części zamienne pasujące do Twojego narzędzia Bosch Professional.

  Znajdź część zamienną

  Znajdź odpowiednią część zamienną

  Nasze produkty można jednoznacznie zidentyfikować przy użyciu 10-cyfrowego numeru katalogowego podanego na narzędziu. Upewnij się, że numer katalogowy odpowiada numerowi w polu z informacją dotyczącą Twojego narzędzia. Jeśli numer katalogowy poniżej nie odpowiada numerowi na Twoim narzędziu, użyj naszego katalogu części zamiennych, aby wyszukać części, której potrzebujesz.

  INFORMACJA O PRODUKTACH

  Pytania dotyczące Elektronarzędzi, narzędzi pomiarowych i osprzętu Bosch Professional.

  Pon. - Pt. :8. 30 – 16. 30

  *koszt połączenia wg taryfy lokalnej

  INFOLINIA SERWISOWA

  Pytania dotyczące napraw, serwisu elektronarzędzi oraz części zamiennych do elektronarzędzi Bosch Professional.

  Pytania i odpowiedzi

  Tutaj uzyskasz odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące naszych usług serwisowych.

  Poznaj swoje urządzenie dzięki instrukcjom obsługi.

  Jeśli zapomniałeś gdzie położyłeś instrukcję dołączoną do swojego urządzenia, masz pomoc pod ręką. Wystarczy wprowadzić E-numer (numer typu modelu) swojego urządzenia, a my przeniesiemy Cię do dostępnych publikacji.

  więcej

  Dzięki rejestracji swoich urządzeń w MyBosch możesz uzyskać dostęp do Asystenta Serwisowego marki Bosch.

  Jeśli Twój produkt jest już zarejestrowany w MyBosch, po prostu zaloguj się i wybierz produkt o który Ci chodzi, aby otrzymać wybrane dla Ciebie informacje i pomoc Asystenta Serwisowego marki Bosch – wszystko czego potrzebujesz i nic ponad to.

  Masz kłopot ze znalezieniem tabliczki znamionowej i E-numeru (E-nr) urządzenia? Wejdź na poniższy link i wyszukaj tabliczkę znamionową.

  Proszę wybrać swoją kategorię i podkategorię

  Zaloguj się do istniejącego konta

  Podręcznik informacyjny dla instalatorów Bosch Professional Gsb 24 2

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik informacyjny dla instalatorów Bosch Professional Gsb 24 2

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik informacyjny dla instalatorów Bosch Professional Gsb 24 2