Nowe funkcje Podręcznik Black And Decker Bdcs50c

Nowe funkcje Podręcznik Black And Decker BDCS50C oferuje użytkownikom zaawansowaną obsługę wierteł, zacisków i narzędzi wielofunkcyjnych. Jest łatwy w użyciu i ma wyświetlacz LED, który ułatwia odczytanie parametrów pracy. Wyposażony jest w bezstopniowe ustawienie prędkości i regulację obrotów do wiercenia, wkręcania i wycinania. Posiada oświetlenie LED z 3 diodami, które ułatwiają wykonywanie precyzyjnych prac w ciemnych miejscach. Podręcznik Black And Decker BDCS50C ma również funkcję szybkiego ładowania, która pozwala na szybkie i łatwe ładowanie akumulatora.

Ostatnia aktualizacja: Nowe funkcje Podręcznik Black And Decker Bdcs50c

Domowe Wyzwania

Jeśli możesz to sobie wyobrazić, możesz to stworzyćPomyśl o tym, co chciałbyś zmienić w swoim otoczeniu i po prostu to zrób. Szeroka gama elektronarzędzi BLACK+DECKER® daje Ci pewność wykonania każdego projektu, zaczynając od codziennych napraw domowych.Wybierz spośród narzędzi akumulatorowych lub sieciowych, zaprojektowanych tak, aby pomóc Ci z łatwością i bez wysiłku zmienić Twoje plany w rzeczywistość. Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Nasze produkty ułatwiają sprzątanie i sprawiają, że masz więcej czasu. Na to, co kochasz!

BLACK+DECKER POWERCONNECT

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wydajnych elektronarzędzi do majsterkowania, produktów do pielęgnacji ogrodu, czy też uniwersalnych urządzeń do sprzątania, aby odświeżyć dom - poradzisz sobie bez problemu dzięki POWERCONNECT.

Więcej Mocy

Wyższy moment obrotowy i dłuższy czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora dzięki zastosowaniu siników bezszczotkowych.

Pozostaw swój dom idealnie czysty, dzięki odkurzaczowi.

BLACK+DECKER® 18V POWERSERIES Extreme 4-w-1, zaprojektowanemu z myślą o ułatwianiu Twojego życia.

Kompatybilność z systemem 18V.

Ponieważ ten produkt jest częścią platformy akumulatorowej 18V, możesz wyjąć akumulator i użyć go w innym narzędziu 18V B+D - to takie proste!

Moc Tworzenia

Moc tworzenia na wyciągnięcie ręki, dzięki elektronarzędziom BLACK+DECKER. Możliwości są ograniczone jedynie Twoją wyobraźnią.

Śledź nas w social mediach!

Zainspiruj się i podziel się swoimi projektami #BLACKANDDECKER.

Nowe funkcje Podręcznik Black And Decker Bdcs50c

Bezpośredni link do pobrania Nowe funkcje Podręcznik Black And Decker Bdcs50c

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Nowe funkcje Podręcznik Black And Decker Bdcs50c