Najpierw przeczytaj to. Beko Bkk 2144

Najpierw Przeczytaj To (NPtT) to innowacyjna platforma edukacyjna, która zapewnia uczniom dostęp do wyselekcjonowanych materiałów edukacyjnych. Platforma dostarcza użytkownikom różnorodnych materiałów edukacyjnych, takich jak książki, artykuły, filmy i prezentacje. Co ważne, wszystkie materiały są wyselekcjonowane przez doświadczonych nauczycieli i wykwalifikowanych specjalistów. Wybór materiałów edukacyjnych dostępnych na platformie jest dostosowany do różnych tematów i poziomów edukacyjnych, w tym Beko BKK 2144. Dostęp do materiałów edukacyjnych jest bezpłatny, dzięki czemu uczniowie mogą czerpać z nich korzyści. Platforma NPtT została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu uczniom dostępu do wyselekcjonowanych materiałów edukacyjnych, aby pomóc im w uczeniu się i rozwoju.

Ostatnia aktualizacja: Najpierw przeczytaj to. Beko Bkk 2144

Wybierz swoje urządzenieaby lepiej dobrać część

Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części

Oryginalne i zamienne części do frytkownic Beko o modelu BKK 1103. Wykorzystaj filtry znajdujące się po lewej stronie by szybciej znaleźć daną część. Stawiamy na kompleksowość usług i piszemy poradniki, które mogą pomóc Tobie, jak zamontować zakupioną część w swoim urządzeniu. Baza Porad to jedno z nich. Wychodząc naprzeciw naszym klientom uruchomiliśmy kanał YouTube, gdzie umieszczamy filmiki instruktażowe pokazujące jak radzić sobie z drobnymi naprawami sprzętów AGD. Sprawdź i skorzystaj!

Rodzaj: Frytkownica
Producent: Beko

Model: BKK 1103

Product Number: 6833102999

Zdaje się że nie mamy tego czego szukasz

Spróbuj zmienić kategorię lub zakres filtrów

Znajdujesz się na stronie Przeciwwagi do ekspresów do kawy Beko BKK 2113 M. Po pomoc w naprawie zajrzyj do naszej Bazy Porad , gdzie prezentujemy wskazówki i porady odnośnie drobnych napraw w sprzęcie AGD. Po więcej przydatnych informacji zapraszamy na kanał YouTube, gdzie znajdziesz filmiki o sprzętach domowych. Chcemy, abyś miał wszystko pod kontrolą, więc wyświetlamy również inne części odpowiednie dla Twojego modelu ekspresów do kawy Beko BKK 2113 M. Dowiedz się więcej!

Beko BKK 2300 to prawdziwy skarb dla kawoszy, którzy zaczynają każdy dzień od ulubionej kawy i najczęściej nie jest to ich ostatnia kawa w tym dniu. Ekspres ma kolor Szary, a jego design powinien większości użytkowników się spodobać.

Beko BKK 2300 stanie się nieodzownym elementem każdego dnia dla miłośnika kawy, gdyż jest ekspresem do kawy o sporej funkcjonalności. Warto wspomnieć, że kolor urządzenia to: Szary i powinien większości pasować. Typ ekspresu, który jest podstawową i w zasadzie jedną z najważniejszych informacji: Ciśnieniowy. Przejdźmy do jeszcze bardziej szczegółowych informacji o ekspresie Beko BKK 2300, aby lepiej poznać jego możliwości.

Beko BKK 2300 - jak efektywnie pracuje?

Beko BKK 2300 to ekspres nowej generacji, który nie ma problemów z bardzo szybkim przygotowaniem pysznej kawy, więc poznajmy parametry, które za to odpowiadają. W przypadku, gdy zależy Wam na krótkim czasie przygotowania ulubionego rodzaju kawy, to musicie wiedzieć, że moc urządzenia liczy Brak danych.

Beko BKK 2300 - cechy konstrukcji

Wokół budowy ekspresu Beko BKK 2300 krąży sporo parametrów, które koniecznie trzeba poznać przed zakupem. Zobaczmy podstawowe wymiary Beko BKK 2300:

 • Wysokość: 23. 7.
 • Głębokość: 15.
 • Jeżeli lubisz, gdy sprzęt nie dość, że świetnie pracuje, to jeszcze dobrze wygląda, to sprawdź główną kolorystykę tego ekspresu: Szary.

  Beko BKK 2300 - funkcje

  Beko BKK 2300 w swoim segmencie cenowym zapewnia sporo ciekawych funkcji, które warto przybliżyć.Zatrzymajmy się na chwilę przy opcjach regulacji, bo Beko BKK 2300 kilka takich oferuje:

 • Ilość kawy - regulacja: Tak.
 • Intensywność kawy - regulacja: Tak.
 • Beko BKK 2300 - co jeszcze warto wiedzieć?

  Bkk 2300 jest kodem producenta.

  Montaż
  Głębokość [cm]15. 7
  Parametry techniczne
  Typ ekspresuCiśnieniowy
  Moc [W]Brak danych
  Parzenie kawy
  Regulacja ilości kawyTak
  Regulacja intynsywności kawy
  Płyta
  Wysokość [cm]23. 7
  Ogólne
  KolorSzary
  Rodzaj
  Kod ProducentaBkk 2300
  Podgrzewana płyta
  ProducentBeko
  DozownikPojedynczy
  System spieniania mlekaNie
  Ean4013833012269
  Ciśnienie pompki

  Oceń Beko BKK 2300

  • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

  Pytania i odpowiedzi

  • Nie ma jeszcze żadnych pytań.

  Najpierw przeczytaj to. Beko Bkk 2144

  Bezpośredni link do pobrania Najpierw przeczytaj to. Beko Bkk 2144

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Najpierw przeczytaj to. Beko Bkk 2144