Kurs szkoleniowy Cisco Catalyst 3550 24 Pwr

Kurs szkoleniowy Cisco Catalyst 3550 24 Pwr jest idealnym wyborem dla tych, którzy chcą nauczyć się obsługi i zarządzania urządzeniami sieciowymi. Kurs ten oferuje szczegółową wiedzę na temat sieci LAN i WAN, a także zawiera informacje na temat konfiguracji i kontroli urządzeń Catalyst 3550 24 Pwr. Uczestnicy zapoznają się z technologiami sprzętowymi i oprogramowaniem, które są dostępne w Catalyst 3550 24 Pwr, w tym sieciami bezprzewodowymi LAN, bezpieczeństwem sieci, technologiami łączności, protokołami routingu i innymi. Kurs szkoleniowy Cisco Catalyst 3550 24 Pwr obejmuje również wiedzę na temat wykorzystania tych urządzeń w dużych sieciach i zapewnia szczegółowe informacje na temat optymalizacji tych sieci.

Ostatnia aktualizacja: Kurs szkoleniowy Cisco Catalyst 3550 24 Pwr

Biegłość od 2006 roku

Od wielu lat prowadzimy szkolenia w zakresie technologii Cisco. Pierwsze szkolenie CCNA poprowadziliśmy w 2006 roku, poprzedzając je kilkuletnim doświadzceniem w administrowaniu sieciami komputerowymi. Od tamtego okresu poszerzyliśmy swoją wiedzę znacznie, jak i ilość oferowanych szkoleń. Skorzystaj z naszej wieloletniej przygody z Cisco!

Sprzęt Cisco

Sprzęt sieciowy jest fizycznie dostępny w czasie każdego dnia zajęć. Nie pracujemy na zdalnych labach, symulatorach, emulatorach itp. Ponadto sprzęt nie jest współdzielony, np. : na kursie ICDN1 każdy kursant ma do dyspozycji własny router i przełącznik i nie współdzieli ich z innymi, na kursie SNAF własny firewall itd.

Szkolenia produktowe

Osoby zainteresowane poznaniem tajników obsługi konkretnego urządzenia zapraszamy na kursy produktowe. Jeżeli planujecie wdrożenie np. przełącznika Cisco Catalyst 3750, przygotujemy i przeprowadzimy szkolenie obejmujące wiedzę z obsługi tego przełącznika L3 (lub innego urządzenia). pl/images/page1-img4. jpg" alt=""/>

ConsultingIT

Planujesz nową sieć komputerową? Rozbudowę istniejącej infrastruktury? Szukasz przyczyny niepożądanego zjawiska? Pomożemy!

Oferta kursów

 • CCNA FASTRACK 200-120
 • ICND 1 100-101
 • ICND 2 200-101
 • CCDA DESGN 640-864
 • CCNA Security IINS 640-554
 • CCNP ROUTE 640-902
 • CCNP SWITCH 642-813
 • CCNP TSHOOT 642-832
 • CCNP Security SECURE 642-637
 • CCNP Security FIREWALL 642-618
 • Produktowe: Przełączniki Cisco CATALYST
 • Produktowe: Routery serii ISR
 • Produktowe: Firewalle Cisco ASA
 • Cennik

  © 2014 - 2023

  LANPulse Technologie Sieciowe

  Tel. : (60) 869-55-22

  Kom. : 887-858-934

  (zajęcia co tydzień lub co dwa tygodnie)

  eLearning od 13-go lutego

  Najbliższe planowane kursy CCNA:

  Najbliższe planowane kursy CCNA:

  Chwilowo nie planujemy uruchomienia nowych szkoleń CCNA OnLine ani eLearning. Kolejne terminy będziemy proponować w drugiej połowie roku.
  Zapraszamy do śledzenia naszej strony lub pozostawienia kontaktu do siebie przez
  FORMULARZ, wtedy otrzymasz od nas informację gdy pojawią się nowe terminy.

  Wszystkie ceny podane na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Dotyczy to szczególnie firm lub instytucji, które mają niestandardowe wymagania związane z realizacją szkoleń. W każdej sytuacji nietypowego zamówienia ceny mogą być kalkulowane indywidualnie - zawsze będą jednak jasno przedstawione w dedykowanej ofercie.

  Akademia Sieci LANPulse zastrzega sobie prawo do usunięcia z oferty dowolnego szkolenia w dowolnym czasie, a także odmówienia uczestnictwa w kursie dowolnej osobie, firmie lub instytucji bez podania przyczyny. W takiej sytuacji należności przyjęte od uczestników na poczet danego szkolenia zostaną zwrócone.

  Jeśli powyższe terminy nie są dla Ciebie odpowiednie, to zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty na kurs Cisco eLearning, który w niczym nie ustępuje zajęciom OnLine. Zawiera te same treści przedstawione dokładnie w ten sam sposób, masz również możliwość przećwiczenia wszystkich zagadnień z konfiguracji sprzętu tak samo, jak uczestnicy kursów OnLine. Na tej wersji szkolenia w zasadzie czujesz się jakbyś uczestniczył w normalnych zajęciach, a terminy kursu eLearningowego możesz wygodnie dostosować do swoich potrzeb. Szczegóły znajdziesz w zakładce E‑LEARNING.

  UWAGA!

  W związku z obecną sytuacją ekonomiczną od nowego roku będziemy zmuszeni podnieść ceny naszych szkoleń. Szacujemy konieczność podwyżki nawet o 30%. Polecamy więc zapisywanie się na szkolenia już teraz, bo o cenie kursu będzie decydował termin zapisu. Osoby zapisane wcześniej zapłacą niższą cenę. Nowy cennik planujemy wprowadzić od 10. 01. 2023r., warto więc zapisać się na dowolny oferowany kurs przed tą datą żeby skorzystać z obecnych cen.

  UWAGA!

  Kurs CCNA dla grupy 53 jest objęty specjalną akcją promocyjną!
  Zapisz się na szkolenie już teraz i rozpocznij kurs bez dokonywania żadnych wpłat! Za szkolenie zapłacisz dopiero w styczniu 2023r.!

  *Promocja ta łączy się ze wszystkimi innymi obecnie obowiązującymi promocjami!

  Termin potwierdzony! Kurs będzie uruchomiony!
  Zostało ostatnie wolne miejsce w tej grupie.

  Rozpoczęcie 11‑go marca 2023r.
  Zajęcia w soboty w godz. 9:00 - 17:00

  Brak miejsc! Można tylko wpisać się na listę rezerwową
  na wypadek gdyby ktoś zrezygnował.

  Rozpoczęcie 14‑go marca 2023r.
  Zajęcia we wtorki i w czwartki 18:00 - 22:00

  Kurs Cisco dla danej grupy uruchamiamy gdy zbierze się przynajmniej 8 osób. Jeśli najpóźniej na dwa tygodnie przed planowanym rozpoczęciem nie będzie minimalnej liczby uczestników, to rozpoczęcie jest przesuwane o kilka tygodni do przodu aby zebrać więcej zainteresowanych osób. W przypadku małego zainteresowania danym szkoleniem może ono zostać odwołane, a wszystkim osobom zapisanym do tej grupy zostaną zaproponowane inne możliwości odbycia kursu. Zawsze na bieżąco informujemy zapisane osoby o postępach w uruchomieniu danego szkolenia. Poniżej możesz zobaczyć terminy zajęć na najbliższych planowanych szkoleniach OnLine. Jeśli szkolenie jest potwierdzone, to oznacza że zebrała się już minimalna grupa i kurs rozpocznie się w terminie.

  NAJBLIŻSZE PLANOWANE SZKOLENIA CCNA ON‑LINE

  Jeśli jesteś osobą bezrobotną lub poszukującą pracy, zarejestrowaną w Urzędzie Pracy, to możesz ubiegać się o dofinansowanie szkolenia. Nasza Akademia znajduje się w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych Powiatowego Urzędu Pracy w Warszawie pod numerem ewidencyjnym 2. 14/00240/2020, co uprawnia uczestników naszych szkoleń do dofinansowania kursu przez Urząd Pracy. W takiej sytuacji odpowiedni wniosek o dofinansowanie szkolenia musisz złożyć w swoim Urzędzie Pracy. Warunki oraz wysokość dofinansowania określa indywidualnie Twój Urząd Pracy, ale w wielu przypadkach może to być nawet 100% kosztów szkolenia. Więcej informacji znajdziesz w swoim Urzędzie Pracy.

  DOFINANSOWANIE Z URZĘDU PRACY

  2 x 1500zł

  3 x 1000zł
  4 x 800zł
  :

  Możesz również
  opłacić szkolenie
  w dogodnych ratach

  Dodatkowe zniżki
  dla kolegów przystępujących
  razem do kursu

  Specjalna cena
  szkolenia CCNA OnLine
  dla osób prywatnych

  Od standardowej ceny szkolenia bardzo często proponujemy promocje, a także dodatkowe rabaty. Szczególnie staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób prywatnych, które muszą za kurs zapłacić z własnej kieszeni. Osoby te zawsze mogą liczyć na zniżki. Do tego opłatę za kurs możesz rozłożyć na stosunkowo niewielkie raty. Nasze aktualne propozycje przedstawione są poniżej:

  PROMOCJE CENOWE ORAZ MOŻLIWOŚCI FINANSOWANIA

  Cena może być niższa! Sprawdź aktualne promocje!

  Standardowa cena szkolenia: 3690zł

  Szkolenie CCNA trwa w naszej Akademii 100h zegarowych.  Jest to odpowiednia ilość czasu na omówienie i przećwiczenie wszystkich zagadnień potrzebnych w życiu jak również do egzaminu na certyfikat CCNA. Zwykle całość szkolenia zajmuje około trzech miesięcy, gdyż w okolicach długich weekendów, czy świąt, staramy się nie planować zajęć. Spotykamy się najczęściej w soboty w godz. 9:00 - 17:00, lub we wtorki i w czwartki w godz. 18:00 - 22:00.

  Szkolenia OnLine planujemy kilka razy w roku. W zależności od zainteresowania uruchamiamy zajęcia sobotnie lub wtorkowo-czwartkowe. Kursy są potwierdzane, gdy zbierze się przynajmniej 8 osób zainteresowanych. W przypadku gdyby nie udało się zebrać grupy do planowanego terminu uruchomienia szkolenia, to proponujemy jego przesunięcie o dwa lub trzy tygodnie do przodu, aby dopisały się kojene osoby. Maksymalna liczba osób w jednej grupie to 13. Terminy najbliższych planowanych szkoleń CCNA OnLine znajdują się niżej.

  Tester sieci LAN - niezbędne narzędzie każdego sieciowca!

  Dodatkowo dla wszystkich mamy wyjątkową niespodziankę!

  Dwa dyplomy
  ukończenia szkolenia
  (polski i angielski)

  Zestaw przykładowych
  pytań egzaminacyjnych
  CCNA 200-301

  Nieograniczone
  konsultacje mailowe
  z wykładowcą

  Komplet materiałów
  dydaktycznych
  do wykładów i ćwiczeń

  KAŻDY UCZESTNIK SZKOLENIA ON‑LINE OTRZYMUJE:

  Nasze szkolenia odbywają się w formie OnLine. Technicznie jest to tak zorganizowane, że w niczym nie ustępują normalnym kursom stacjonarnym, spotykamy się na wideokonferencji, gdzie wykładowca przedstawia prezentacje i omawia tematy teoretyczne, a na ćwiczeniach każdy uczestnik ma dostęp do komputera laboratoryjnego, na którym konfiguruje swój sprzęt sieciowy. Wykładowca prowadzi również ćwiczenia i na bieżąco pomaga uczestnikom gdyby było to potrzebne. Po każdych zajęciach uczestnicy otrzymują dużo dodatkowych materiałów dotyczących omawianych tematów, a także ćwiczenia praktyczne z konfiguracji sprzętu do wykonania na symulatorze sieci. Wykładowca również jest cały czas dostępny na indywidualne konsultacje, czy to w temacie zajęć czy w kwestii egzaminów na certyfikat CCNA.

  • Informacje o urządzeniach (CDP i LLDP)

  • Protokół NTP

  • Monitorowanie sieci (SPAN, Syslog, SNMP)

  • Zarządzanie konfiguracją urządzeń

  • Podstawy bezpieczeństwa sieci

  • Konfiguracja zabezpieczeń sieci lokalnych

  • Listy kontroli dostępu (ACL)

  • Translacja adresów sieciowych (NAT)

  • Koncepcja sieci rozległych (WAN)

  • Tunelowanie ruchu (GRE oraz VPN)

  • Podstawy QoS, wirtualizacji i automatyzacji

  Bezpieczeństwo i Usługi Sieciowe

  • Routing statyczny i dynamiczny

  • Protokół routingu RIPv2

  • Protokół routingu OSPF

  • Routing IPv6 (protokoły RIPng oraz OSPFv3)

  • Redundancja bramy – protokół HSRP

  • Architektura i działanie sieci lokalnych

  • VLANy / Routing między VLAN’ami

  • Redundancja w sieciach lokalnych

  • Protokół STP / Agregacja łączy

  • Protokoły DHCPv4 oraz DHCPv6

  • Podstawy Sieci Bezprzewodowych (WiFi)

  Routing, Switching i Sieci Bezprzewodowe

  • Architektura współczesnych sieci

  • Modele Sieci (ISO oraz TCP/IP)

  • Protokoły TCP oraz UDP

  • Adresacja IPv4 i IPv6

  • Protokół ICMP

  • Arytmetyka binarna – podział sieci

  • Protokół Ethernet

  • Rozwiązywanie adresów (ARP i ND)

  • Okablowanie współczesnych sieci

  • Wprowadzenie do systemu IOS

  • Podstawowa konfiguracja urządzeń

  Kurs CCNA w obecnej wersji składa się z trzech części tematycznych. W pierwszej części omawiane są podstawy działania sieci komputerowych, część druga to zagadnienia związane z inżynierią ruchu sieciowego, a w ostatniej części omawiane są dodatkowe technologie wspierające działanie sieci, związane z utrzymaniem i zarządzaniem, a także bezpieczeństwem sieci. Dokładne tematy objęte szkoleniem CCNA są następujące:

  Nasze szkolenie Administracji Sieci Komputerowych odpowiada programem najnowszej wersji kursu Implementing and Administering Cisco Solutions (CCNA) v1. 0 i obejmuje niezbędne podstawy dotyczące większości rozwiązań sieciowych spotykanych w dzisiejszym świecie. Mimo, iż omawiane przykłady i ćwiczone konfiguracje urządzeń dotyczą bezpośrednio sprzętu Cisco, to nabyte tu umiejętności umożliwiają rozpoczęcie kariery w dowolnym obszarze sieci i późniejsze specjalizowanie się w dowolnym rodzaju sprzętu. Oprócz niezbędnej wiedzy teoretycznej na kursie ćwiczone są konkretne rozwiązania konfiguracji urządzeń możliwe do natychmiastowego zastosowania w praktyce.

  Oprócz wartościowej wiedzy przydatnej w codziennym życiu zawodowym nasz kurs Cisco przygotowuje również do egzaminu 200-301 CCNA, po zdaniu którego otrzymuje się certyfikat Cisco CCNA. Nasza Akademia nie prowadzi takich egzaminów, ale w ramach kursu uczestnicy dowiedzą się jakie kroki dokładnie należy dalej podjąć, aby zapisać się na egzamin w najbliższym autoryzowanym ośrodku i z powodzeniem go zdać. Mamy też możliwość zapewnienia wsparcia przy organizacji takiego egzaminu i załatwienia wszelkich formalności - szczegóły można znaleźć w zakładce EGZAMINY.

  Odpowiednik szkolenia Cisco CCNAv7

  Przygotowanie do egzaminu Cisco 200‑301 CCNA

  KURS
  ADMINISTRACJI SIECI KOMPUTEROWYCH
  WERSJA ON-LINE

  Osobom prywatnym lub prowadzącym własną działalność oferujemy możliwość opłacenia szkolenia w ratach. Pierwsza rata musi zostać opłacona przed rozpoczęciem kursu, druga w kolejnym miesiącu i tak dalej. Większa ilość rat jest możliwa tylko w sytuacji, gdy ostatnia rata będzie zaplanowana do spłaty przed zakończeniem szkolenia.

  Jeśli w danym momencie obowiązują promocje, które obniżają podstawową cenę szkolenia, to przy więcej niż trzech ratach nie mają one zastosowania.

  OFERTA RATALNA

  MOŻLIWOŚĆ OPŁACENIA KURSU W DOGODNYCH RATACH

  2 x 

  1500zł / 3 x 1000zł / 4 x 800zł / 5 x 680zł / 6 x 600zł

  Jeśli namówisz kogoś na uczestnictwo w tym samym kursie to wszyscy dostaniecie dodatkową zniżkę zgodnie z poniższym schematem:

  • jeden kolega - po 4% zniżki dla Ciebie oraz kolegi

  • dwóch kolegów - po 8% zniżki dla Ciebie oraz obu kolegów

  • trzech i więcej kolegów - aż po 12% zniżki dla Ciebie i wszystkich kolegów


  Oczywiście mogą być również koleżanki. Z promocji "koleżeńskiej" mogą skorzystać osoby prywatne lub prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Promocja ta nie dotyczy osób, za które płaci pracodawca lub instytucja. Promocja "koleżeńska" łączy się za to z promocją "regularną".

  PROMOCJA KOLEŻEŃSKA

  KOLEDZY ZAPISANI RAZEM NA KURS OTRZYMUJĄ ZNIŻKI

  Osoby prywatne, które opłacają szkolenie z własnej kieszeni, oraz które zapiszą się teraz, zapłacą obniżoną cenę nawet jeśli rozpoczęcie danego szkolenia przesunie się poza okres trwania promocji.

  Z promocji "regularnej" mogą skorzystać osoby prywatne lub prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Promocja ta nie dotyczy osób, za które płaci pracodawca lub instytucja oraz osób, które korzystają z planu ratalnego powyżej trzech rat. Promocja "regularna" łączy się za to z promocją "koleżeńską".

  PROMOCJA REGULARNA

  CENA SZKOLENIA CCNA ON‑LINE TYLKO TERAZ DLA CIEBIE:

  3690zł — 690zł = 

  3000zł

  Program Cisco Certified Network Associate v7 (dawniej CCNA Routing and Switching)

  Dostępne są materiały w wersji 7 dla wszystkich semestrów kursu (brak tłumaczenia na język polski).

  Wszystkie nowo rozpoczynane (od września 2019 r. ) w naszej Akademii kursy CCNA są prowadzone wg nowego rozszerzonego zakresu. Docelowo pełny cykl szkolenia prowadzi do certyfikacji CCNA, obowiązującej od 24 lutego 2020 r.

  Kursy CCNA prowadzimy od września 2001 – był to pierwszy kurs Cisco w Polsce!

  1. INTRODUCTION TO NETWORKS:

  Liczba godzin lekcyjnych: 63
  Forma zajęć: zajęcia laboratoryjne
  Zaliczenie: ocena z egzaminu testowego (z wagą 0. 4), praktycznego (z wagą 0. 4) oraz wyników testów cząstkowych (z wagą 0. 2)

  1. Wprowadzenie do sieci komputerowych
  2. Konfigurowanie sieciowego systemu operacyjnego (IOS)
  3. Protokoły i komunikacja w sieci
  4. Warstwa fizyczna
  5. Warstwa dostępu do sieci
  6. Ethernet
  7. Warstwa sieciowa
  8. Protokół ARP
  9. Adresacja i podsieci IP (wersja 4 i 6)
  10. Warstwa transportowa
  11. Warstwa aplikacji
  12. Podstawy bezpieczeństwa sieci
  13. Wykrywanie problemów z siecią

  2. SWITCHING, ROUTING, AND WIRELESS ESSENTIALS:

  1. Konfiguracja urządzeń sieciowych
  2. Wprowadzenie do sieci przełączanych
  3. Sieci wirtualne LAN (VLAN)
  4. Koncepcje routingu, routing statyczny a dynamiczny
  5. Routing między sieciami VLAN
  6. Protokół STP
  7. Agregacja łącz – EtherChannel
  8. Mechanizmy uzyskiwania adresów – DHCP
  9. Bezpieczeństwo w sieciach lokalnych
  10. Podstawy sieci bezprzewodowych
  11. Konfiguracja sieci bezprzewodowych
  12. Protokół RIP (RIPv1, RIPv2, RIPng)
  13. Rozwiązywanie problemów z routingiem

  3. ENTERPRISE NETWORKING, SECURITY, AND AUTOMATION:

  1. Protokół OSPF
  2. Bezpieczeństwo sieci komputerowych
  3. Listy kontroli dostępu (ACL)
  4. Translacja adresów – protokół NAT
  5. Sieci rozległe
  6. Sieci VPN
  7. IP Security Architecture – bezpieczne sieci VPN
  8. Zarządzanie jakością komunikacji – mechanizmy QoS
  9. Zarządzanie sieciami
  10. Projektowanie sieci
  11. Metody rozwiązywania problemów
  12. Wirtualizacja sieci
  13. Automatyzacja sieci

  Zakres materiału

  Zajęcia prowadzone są według autorskich materiałów, poszerzających zagadnienia prezentowane przez sam kurs, których dodatkowe elementy zostały dobrane przez naszych instruktorów na podstawie własnych doświadczeń.

  Więcej informacji dostępnych w dokumentach:

  ITN-v7 Scope and Sequence
  SRWE-v7 Scope and Sequence
  ENSA-v7 Scope and Sequence

  Zapisy

  Chęć udziału w najbliższej edycji kursu można wyrazić na poniższej stronie, w sekcji Zapisy: ZAPISZ SIĘ! Jeśli aktualnie nie są prowadzone zapisy na żadną edycję kursu, zapraszamy do wypełnienia formularza zainteresowania kursami.

  Materiały dla Uczestników

  W czasie trwania kursu wszyscy Uczestnicy otrzymają dostęp do opracowanych przez instruktorów Akademii autorskich materiałów dydaktycznych (w tym prezentacji z zajęć) oraz konspektów laboratoriów, wykonywanych podczas spotkań lub we własnym zakresie na symulatorach (Cisco Packet Tracer, EVE-NG itd. ). Materiały udostępniane są w formie tradycyjnej (jako papierowe wydruki) i jednocześnie elektronicznej przez system NetAcad. Równolegle każdy Uczestnik otrzymuje dostęp do oficjalnych materiałów szkolenia (kursu na platformie NetAcad, prezentacji i laboratoriów Cisco).

  Czas trwania kursu

  Kurs CCNAv7 składa się z trzech – wyżej wymienionych – modułów, w czasie których realizowanych jest 14 spotkań na każdy moduł, z których ostatnie spotkanie to egzamin. Typowo zajęcia realizowane są w formie dwóch spotkań tygodniowo po ok. 4, 5 godziny szkoleniowe (4, 5 x 45 minut). Cały kurs trwa w takiej formie około 9-10 miesięcy.

  Certyfikacja i wymagania wstępne

  Nie ma warunków przystąpienia do kursu, uzyskanie certyfikatu wymaga zdania egzaminu certyfikacyjnego CCNA (200-301 CCNA Exam: Cisco Certified Network Associate).

  Kurs szkoleniowy Cisco Catalyst 3550 24 Pwr

  Bezpośredni link do pobrania Kurs szkoleniowy Cisco Catalyst 3550 24 Pwr

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Kurs szkoleniowy Cisco Catalyst 3550 24 Pwr