Książka z przepisami Canon Imagerunner Advance 615if Iii

Książka z przepisami Canon Imagerunner Advance 615if III jest wyjątkowo przydatna dla tych, którzy potrzebują dokładnych instrukcji do skonfigurowania drukarki Canon. Książka jest łatwa w użyciu i zawiera wyczerpujące informacje na temat konfiguracji, instalacji, diagnostyki i konserwacji urządzenia. Zawiera także wskazówki dotyczące optymalizacji wydajności drukarki i porady dotyczące oszczędzania materiałów eksploatacyjnych. Książka z przepisami Canon Imagerunner Advance 615if III jest idealna dla tych, którzy potrzebują profesjonalnych i szczegółowych instrukcji do drukarki Canon.

Ostatnia aktualizacja: Książka z przepisami Canon Imagerunner Advance 615if Iii

Wydrukuj własną książkę z przepisami - Canon Poland

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE DRUKOWANIA

Większość z nas ma swoje ulubione przepisy – może to być autorska, kreatywna wersja klasycznej potrawy lub rodzinny przysmak, który przekazywany jest z pokolenia na pokolenie. Utrwalenie tych popisowych potraw we własnej książce to ciekawy i kreatywny projekt, który można łatwo zrealizować w zaciszu własnego domu.

Londyńska fotograf napojów i potraw, Natasha Alipour-Faridani, jest ekspertem w dziedzinie wykonywania smakowitych zdjęć i ma wiele przydatnych wskazówek dotyczących fotografii kulinarnej. A gdy nadejdzie czas na wydruk zdjęć i skompilowanie fotoksiążki, bezprzewodowa drukarka Canon PIXMA TS3350 ułatwi wybór zdjęć i stworzenie wysokiej jakości wydruków.

Wybór przepisów

Wybierz przepisy lub składniki, aby uzyskać efekt wizualny. Te jagody, które stanowią składnik śniadaniowej babeczki, wyglądają świetnie na zbliżeniu.

Natasha wybrała do swojej książki z przepisami śniadaniowe babeczki, ponieważ chciała dołączyć kilka ujęć składników. „Aby dodać książce różnorodności i kolorów, nie należy ograniczać się do zdjęć prezentujących sam efekt” – mówi. „W przypadku przepisu na śniadaniowe babeczki skupiłam się na borówkach amerykańskich. Naprawdę lubię fotografować żywność z bliska”.

Wybrała także przepis na tartę z dyni piżmowej z ricottą ozdobioną liśćmi rukoli. „Chciałam przepisy, które były kolorystycznie jasne” – wyjaśnia.

Do fotografowania Natasha użyła aparatu Canon EOS 5D Mark IV i dwóch obiektywów: EF 50mm f/1. 8 STM i Canon EF 100mm f/2. 8L Macro IS USM. „Makroobiektyw doskonale nadaje się, by naprawdę zbliżyć się do fotografowanego obiektu” – wyjaśnia. Obiektyw EF 100mm f/2. 8L Macro IS USM zapewnia maks. powiększenie na poziomie 1:1, czyli 1x, co oznacza, że obiekty są odwzorowane na matrycy w rzeczywistych rozmiarach. Połączenie możliwości fotografowania z bliska z szeroką przysłoną, jak w przypadku obiektywu Canon EF 50 mm f/1. 8 STM, pozwala uzyskać bardzo małą głębię ostrości. „Oznacza to, że mogę uchwycić to cudowne rozmycie, które delikatnie przechodzi w tło” – wyjaśnia Natasha.

Obiektyw Canon EF 100mm f/2. 8 Macro USM jest tańszą alternatywą dla modelu , ale również umożliwia robienie bardzo wyraźnych zdjęć.

Robienie zdjęć

Umieszczenie na skraju kadru szklanek z wodą i innych przedmiotów, takich jak sztućce, zwiększa autentyczność zdjęcia i sprawia, że jest ono częścią szerszej sceny.

Natasha użyła statywu i podłączyła aparat do komputera, aby mogła natychmiast przeglądać rezultaty i wprowadzać wszelkie poprawki do kompozycji. W przypadku większości ujęć ustawiła przysłonę na wartość f/8 lub f/9, co pozwoliło jej zachować ostrość obiektu.

„Zanim zaczniesz, sprawdź swoje składniki i wszystkie kąty fotografowania” – mówi. „Jeśli jedzenie wygląda płasko, dobrym rozwiązaniem jest wykonanie zdjęcia z góry. Zawsze upewniam się, że na ujęciu jest coś, co wykracza poza krawędź kadru – może to być tylko krawędź talerza, ale wzmacnia to wrażenie, że jest to ujęcie o otwartym charakterze”.

Jeśli chodzi o oświetlenie, nie potrzebujesz specjalnego zestawu, aby uzyskać profesjonalne efekty. „Zrobiłam te zdjęcia w domu przy oświetleniu z dużego okna. Użyłam reflektora, aby doświetlić kilka ciemniejszych partii” – mówi. „Uwielbiam pracować przy naturalnym oświetleniu. W świetle słonecznym można uchwycić cudowny, jasny odblask. Jeśli chcesz, aby zdjęcie było bardziej stonowane i nastrojowe, dobrze sprawdzi się słabe światło rano lub wieczorem. Sprawdź, jak i kiedy światło wpada do Twojego domu, aby uzyskać pożądane rezultaty”.

Drukowanie zdjęć

Natasha wykorzystała opcję drukowania bez ramek w swojej drukarce Canon PIXMA TS3350, dzięki czemu jej zdjęcia były gotowe do przyklejenia zaraz po wydruku – bez potrzeby przycinania.

Natasha wydrukowała swoje zdjęcia na drukarce Canon PIXMA TS3350, która obsługuje łączność bezprzewodową, co umożliwia szybkie i wydajne drukowanie. „Ta drukarka jest świetna” – mówi Natasha. „Szybka i łatwa w konfiguracji. Łatwe do instalacji kasety z atramentem zapewniają żywe i dokładne odwzorowane kolory”.

Natasha wybrała papier Photo Paper Plus Glossy II firmy Canon, aby uzyskać wysokiej jakości wydruki. Wypróbowała też różne rozmiary papieru. „Wydrukowałem wybrane zdjęcia w formacie 13 × 18 cm, 10 × 15 cm i 13 × 13 cm, a funkcja drukowania bez obramowania sprawiła, że nie trzeba było przycinać krawędzi”. Opcja drukowania bez ramki w drukarkach Canon PIXMA TS3350 jest dostępna do rozmiaru 13 × 18 cm, a drukarka obsługuje różne rozmiary papieru – do formatu A4 – który jest podawany przez regulowaną tylną tacę na papier.

Podobnie jak wszystkie bezprzewodowe drukarki PIXMA firmy Canon drukarka serii PIXMA TS3350 jest zgodna z wieloma aplikacjami do drukowania firmy Canon. Aplikacja Canon Easy-PhotoPrint Editor udostępnia wiele kreatywnych układów i szablonów, które można zastosować w książce z przepisami, i jest zgodna ze smartfonami oraz tabletami. Dostępna jest również wersja na komputery stacjonarne Mac lub PC.

„Drukowanie za pomocą aplikacji Canon Easy-PhotoPrint Editor jest szybkie i łatwe” – mówi Natasha. „Użyłam opcji Przeglądaj, aby połączyć się ze zdjęciami potraw w komputerze”. Aplikacja może także łączyć się z wieloma innymi platformami w chmurze i serwisami społecznościowymi, w tym z Google Drive i Instagramem.

Produkt końcowy

Fotografowanie ulubionych potraw i przechowywanie zdjęć w atrakcyjnej książce z przepisami to wspaniały sposób na stworzenie rodzinnej pamiątki.

Natasha zdecydowała się umieścić swoje zdjęcia w albumie przypominającym segregator, ale jeśli chcesz uzyskać profesjonalne wykończenie, możesz zaprojektować książkę z przepisami za pomocą oprogramowania hdbook firmy Canon. Wystarczy pobrać oprogramowanie hdbook ze strony jednego ze sprzedawców na komputer PC lub Mac, ułożyć zdjęcia i tekst oraz wysłać całość do druku.

Gdy więc następnym razem udasz się do kuchni, pomyśl o specjalnych przepisach, które chcesz utrwalić oraz przekazać rodzinie i znajomym. Nie tylko będziesz mieć mnóstwo zabawy przy fotografowaniu i tworzeniu książki z przepisami, ale także stworzysz cenną pamiątkę pełną smacznych dań i apetycznych zdjęć, które zainspirują przyszłe pokolenia.

Autorka: Claire Gillo

Powiązane artykuły

Wiele przydatnych wskazówek dotyczących fotografii, przewodniki oraz wywiady. W sekcji „Zainspiruj się” znajdziesz między innymi porady jak wybrać najlepszy aparat czy drukarkę, aby móc realizować swoje pomysły.

Wróć do wszystkich wskazówek i technik

FOTOGRAFIA KULINARNA

Opanuj sztukę fotografii kulinarnej

Fotografka i kulinarna blogerka Lina Lomelino ujawnia najważniejsze wskazówki, jak uzyskać najlepsze rezultaty w fotografii kulinarnej.

lub Seria imageRUNNER Advance 8500 III - Canon Poland

Szybka i elastyczna technologia dopasowana do rozwoju firmy

Możesz zwiększyć wydajność w wielu obszarach roboczych, zwłaszcza w środowiskach produkcji niskonakładowej.

Wydajne drukowanie z szybkością do 105 str. /min, zaawansowane opcje personalizacji i zsynchronizowane ustawienia niestandardowe.

Szybkie i równomierne podawanie toneru oraz zaawansowane technologie monochromatyczne zapewniają wyraźne i dynamiczne wydruki.

Szeroka gama modułów, w tym zszywacz, trymer i dziurkacz, oraz wybór nośników do uniwersalnej pracy.

Wbudowane funkcje zabezpieczeń, takie jak integracja z oprogramowaniem SIEM, pozwalają zminimalizować podatność na ataki.

Dzięki opcjom zaawansowanej personalizacji sprostasz wyjątkowym potrzebom związanym z przepływem pracy w środowisku biurowym. ws/i/canon/ir-adv-8500-iii-series-155_800x1080? w=720&qlt=100&fmt=webp&bg=rgb(255, 255, 255)" media="(min-width: 1025px)"/>

Najważniejsze dane techniczne

Duża szybkość drukowania

Drukowanie z szybkością do 105 str. /min

Wysoka rozdzielczość

Rozdzielczość 1200 dpi i automatyczna kalibracja

Duża pojemność zasobników papieru

7700 arkuszy i uniwersalna obsługa formatów nośników

Kontrola bezpieczeństwa

Zapobieganie wyciekom informacji, ich śledzenie i uniemożliwienie

Zobacz pełne dane techniczne

Seria imageRUNNER Advance 8500 III

Niezwykle wydajne urządzenia, z intuicyjnymi funkcjami sterowania i zaawansowanymi zabezpieczeniami.


Duża szybkość, pełna kontrola i zaawansowane zabezpieczenia w drukarce

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nagroda BLI za serię kopiarek wielofunkcyjnych roku 2020

Określone mianem standardu branżowego i cechujące się niezawodnością oraz niezrównaną użytecznością.

Znajdź odpowiednie urządzenie wielofunkcyjne dla swojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiaj z doradcą sprzedaży

Masz pytanie lub poszukujesz informacji? Wprowadź poniżej swoje dane i pozostaw nam wiadomość, a jeden z naszych konsultantów skontaktuje się z Tobą.

Potrzebujesz pomocy technicznej dla swojego produktu Canon?

Dziękujemy

Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie

[TIME]

Do usłyszenia

https://d. la1-c1-frf. salesforceliveagent. com/chat 5720J0000004FbN 00D20000000M2dz 5730J000000TPPG liveagent_button_offline_5730J000000TPPG 00D20000000M2dz Canon imageRUNNER ADVANCE 8500 III Series pl

lub

uniFLOW Online Express

Przejmij kontrolę nad zarządzaniem drukiem i jego kosztami poprzez zoptymalizowanie floty urządzeń Canon za pomocą bezpiecznego, opartego na chmurze rozwiązania. Oprogramowanie uniFLOW Online Express jest dostępne w przypadku najnowszych urządzeń biurowych firmy Canon – zwiększa wydajność i umożliwia optymalne wykorzystanie inwestycji. Udoskonal swoje obecne urządzenia dzięki rejestracji internetowej.

Wyświetl broszurę

Zarejestruj się, aby korzystać z uniFLOW Online Express

Książka z przepisami Canon Imagerunner Advance 615if Iii

Bezpośredni link do pobrania Książka z przepisami Canon Imagerunner Advance 615if Iii

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Książka z przepisami Canon Imagerunner Advance 615if Iii