Krótka instrukcja obsługi i informacje serwisowe Bosch Waw28420au

Bosch Waw28420au to wydajny pralko-suszarka, który zapewnia wysoką wydajność i oszczędność energetyczną. Jest łatwy w użyciu i ma funkcję automatycznego dozowania detergentu, która ułatwia czyszczenie. Pralko-suszarka Bosch Waw28420au posiada innowacyjny system bezszczotkowych silników EcoSilence Drive ™, który zapewnia cichą i wydajną pracę. Jego inteligentny system AquaSensor sprawia, że jest bardzo oszczędny w zużyciu wody. Pralko-suszarka posiada również funkcję SuperFrost, która pozwala na szybkie i bezpieczne odmrażanie lodówki. Krótka instrukcja obsługi i informacje serwisowe Bosch Waw28420au zapewniają wszystkie niezbędne informacje, aby skutecznie wykorzystać wszystkie funkcje i uzyskać optymalne rezultaty.

Ostatnia aktualizacja: Krótka instrukcja obsługi i informacje serwisowe Bosch Waw28420au

Instrukcje poszczególnych urządzeń można łatwo pobrać korzystając z wyszukiwarki dokumentacji technicznej

Przejdź do wyszukiwarki

Linki do instrukcji są również dostępne w danych technicznych urządzenia w zakładce "Produkty".

Pobierz instrukcję obsługi Twojego urządzenia

W tej sekcji w zaledwie kilku krokach możesz ściągnąć instrukcję użytkowania, kartę produktu oraz etykietę energetyczną dla wszystkich urządzeń gospodarstwa domowego Whirlpool: wyszukaj model i wpisz kod swojego urządzenia z tabliczki znamionowej oraz wybierz język. W kilka chwil ściągniesz interesującą Cię instrukcję.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń do nas pod numer 22 244 1000
Linia czynna jest od poniedziałku do piątku od 08:00 do 18:00.

Szukasz produktu?

Szukaj informacji na temat 5114 Bosch produktów

W tej kategorii znajdziesz wszystkie instrukcje obsługi Bosch Zmywarki. Jeśli twój Zmywarki nie jest wyszczególniony, użyj pola wyszukiwania na górze strony. Może być tak, że twój Zmywarki jest skategoryzowany w innej kategorii.

Krótka instrukcja obsługi i informacje serwisowe Bosch Waw28420au

Bezpośredni link do pobrania Krótka instrukcja obsługi i informacje serwisowe Bosch Waw28420au

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Krótka instrukcja obsługi i informacje serwisowe Bosch Waw28420au