Konfiguracja i ustawienia Bosch Rexroth 30 Nff2

Bosch Rexroth 30 Nff2 jest konfigurowalną, zintegrowaną jednostką sterującą, która może zostać podłączona bezpośrednio do urządzenia lub zdalnie za pośrednictwem sieci Ethernet. Posiada wbudowany interfejs użytkownika, który umożliwia łatwe konfigurowanie ustawień i dostosowanie działania systemu do potrzeb użytkownika. Jest wyposażony w mnóstwo opcji, w tym możliwość łatwego tworzenia własnych programów. Jest wyposażony w szereg czujników i aktywatorów, które pomagają w monitorowaniu, sterowaniu i regulacji procesu. Jest to jednostka o dużej funkcjonalności, która może pomóc w zwiększeniu wydajności systemu i zmniejszeniu kosztów.

Ostatnia aktualizacja: Konfiguracja i ustawienia Bosch Rexroth 30 Nff2

Webinar: BODAS - nowa seria sterowników RC40

Chcesz połączyć bezpieczeństwo funkcjonalne oraz spełnić wszystkie wymagania sektora rolniczego? Przekonaj się jak to możliwe już 2 marca 2023 r.!

Factory of the Future Lab

Przyszłość Przemysłu 4. 0 jest w zasięgu ręki dzięki w pełni zautomatyzowanej linii produkcyjnej zbudowanej w naszej siedzibie w Warszawie. Sprawdź już dziś!

Transformacja maszyn mobilnych

Nowa generacja maszyn mobilnych opiera się na zelektryfikowanych, elektronicznych i cyfrowych rozwiązaniach sieciowych. Nasze innowacyjne koncepcje pozwalają na zwiększenie mocy, zapewniają bezpieczeństwo oraz wzmagają wydajności maszyn.

Nowy świat automatyzacji

ctrlX AUTOMATION wykracza poza tradycyjne granice pomiędzy sterownikami maszyn, światem informatyki a Internetem rzeczy. Dowiedz się wszystkiego o rewolucyjnej platformie automatyzacji.

Rozwiązania do
automatyzacji produkcji

Jeden dostawca – Wiele rozwiązań. Projektowanie i wdrażanie rozwiązań pod klucz

Wybierz grupę produktów i produkt

Chcesz samodzielnie podłączyć zmywarkę?

Jeśli masz pewność, że sobie z tym poradzisz, rozważ poniższe obszary:

 • Sprawdzenie dostawy
 • Ustawienie
 • Przyłącze spustowe
 • Przyłącze wody pitnej
 • Przyłącze elektryczne

Zapoznaj się z poniższym opisem.

Instrukcja obsługi

 • Powrót do przeglądu
 • Dostawa

  Zmywarka jest poddawana szczegółowym testom w fabryce w celu zapewnienia jej prawidłowego działania. Mogą pozostać niewielkie plamy po wodzie. Znikną one po pierwszym myciu.

  Ustawienie

  Ustal wymagane wymiary z instrukcji montażu. Wypoziomuj urządzenie, używając regulowanych stopek, tak aby urządzenie stało stabilnie.

 • Urządzenia z możliwością zabudowy i urządzenia zintegrowane, które będą później używane jako urządzenia wolnostojące, należy zabezpieczyć przed przewróceniem się, np. przykręcając je do ściany lub zamontowanie powierzchni roboczej, przykręconej do sąsiadujących szafek.
 • Zmywarkę można łatwo wbudować między drewniane lub plastikowe ścianki w aneksie kuchennym.
 • Przyłącze spustowe

  Kroki, które należy wykonać podczas podłączania zmywarki możesz znaleźć w instrukcji montażu. W razie potrzeby zamontuj syfon z króćcem przyłączeniowym.

  Podłącz wąż odpływowy do dyszy wylotowej syfonu, używając dostarczonych części. Upewnij się, że wąż odpływowy nie jest zagnieciony, przytrzaśnięty ani splątany oraz że w syfonie nie ma zaślepki uniemożliwiającej odprowadzanie ścieków.

  Przyłącze wody pitnej

  Podłącz przyłącze wody pitnej z sieci wodociągowej za pomocą dostarczonych części i zgodnie z instrukcją montażu. Upewnij się, że przyłącze wody pitnej nie jest zagniecione, przytrzaśnięte ani splątane.

  W przypadku wymiany urządzenia należy użyć nowego węża dopływowego dla wody.

 • Ciśnienie wody: min. 0, 05 MPa (0, 5 bar), maks. 1 MPa (10 bar).
 • Jeśli ciśnienie wody jest wysokie: zastosuj zawór redukcji ciśnienia.
 • Przepływ na poziomie: min. 10 litrów/minutę
 • Temperatura wody: zimna woda.
 • Jeśli woda jest ciepła: maks. temperatura 60°C.
 • Przyłącze elektryczne

  Zmywarkę należy podłączyć tylko do napięcia prądu przemiennego w zakresie od 220 V do 240 V i częstotliwości 50 Hz lub 60 Hz, do prawidłowo zainstalowanego gniazdka ściennego z ochronnym przewodem uziemiającym. Wymagane zabezpieczenie bezpiecznika, patrz tabliczka znamionowa 9J.

  Gniazdko zasilania musi znajdować się w pobliżu urządzenia i po montażu musi być łatwo dostępne. Jeśli wtyczka nie jest dostępna po montażu, należy zastosować wielobiegunowy rozłącznik z rozwarciem styków co najmniej 3 mm w celu zachowania zgodności z odpowiednimi przepisami bezpieczeństwa.

  Zmiany w przyłączu instalacji elektrycznej mogą przeprowadzać wyłącznie specjaliści.

  Przedłużenie kabla zasilającego można uzyskać wyłącznie w dziale obsługi klienta.

  W przypadku zastosowania wyłącznika różnicowoprądowego można stosować wyłącznie wyznaczony typ, ponieważ tylko one są zgodne z przepisami.

  Urządzenie jest wyposażone w zabezpieczenie przed wyciekiem wody. System ten działa tylko wtedy, gdy płynie prąd.

  Jeśli masz więcej pytań lub wolisz, aby specjalista podłączył zmywarkę, skontaktuj się z infolinią serwisową. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  Diagnostyka ECU i przeprogramowanie przez Euro 5 / PassThru z danymi producentów pojazdów

  Norma Euro 5: dane producenta stają się dostępne

  Od 2009 r. norma Euro 5 zobowiązuje producentów pojazdów do dostarczania informacji technicznych dotyczących napraw w swoich portalach internetowych, także wszystkim niezależnym warsztatom. Od tego czasu oryginalne dane producenta dotyczące diagnostyki, serwisowania, napraw i konserwacji są dostępne dla niezależnych warsztatów.

  Korzyści dla niezależnych warsztatów

  Zlecenia klientów, które wcześniej musiały być przekazywane do autoryzowanych stacji, można teraz realizować bezpośrednio w niezależnych warsztatach: serwis i naprawy od wymiany oleju po usuwanie usterek oraz konfiguracja i przeprogramowanie sterowników mogą być zakończone na miejscu w odniesieniu do wszystkich marek - przy użyciu oryginalnych danych i wskazówek producenta.

  Korzystanie z PassThru daje warsztatom następujące możliwości:

  • Stworzenie elektronicznej książeczki serwisowej
  • Adaptacja podzespołów (wyjątek: elastyczny hak holowniczy od VAG)Kodowanie kluczyków
  Korzystanie z PassThru w warsztatachAby korzystać z portali internetowych producentów pojazdów, konieczne jest posiadanie modułu komunikacyjnego, takiego jak nowa generacja KTS z interfejsem PassThru do SAE J2534. Dzięki oprogramowaniu Bosch PassThru i oprogramowaniu odpowiedniego producenta pojazdu możliwe jest wykorzystanie oryginalnych informacji fabrycznych do diagnozowania w niezależnych warsztatach.

  Bosch PassThru wersja 2. 30. 1

  Dla KTS 560 / 590 i

  KTS 960 / 980 / 995.

  Bosch PassThru wersja 1. 18. 5

  Dla KTS 530 / 540 / 570,

  KTS 840 / 870 / 890 i

  KTS 940 /970 / 990.

  Informacje dotyczące wszystkich produktów KTS

  Modele Forda zgodne ze standardem Euro 5 nadają się do stosowania PassThru z KTS; istnieją jednak ograniczenia dotyczące starszych pojazdów, które używają starego protokołu SAE J1850 z napięciem programowania.

  Informacje dotyczące modeli KTS: KTS 530, KTS 540 i KTS 570.

  Informacje o przeprogramowaniu

  Proszę również zwrócić uwagę na informacje producenta.

  > Ogólne informacje o PassThru
  > Procedura przeprogramowania

  Konfiguracja i ustawienia Bosch Rexroth 30 Nff2

  Bezpośredni link do pobrania Konfiguracja i ustawienia Bosch Rexroth 30 Nff2

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Konfiguracja i ustawienia Bosch Rexroth 30 Nff2