Instrukcje projektowania, montażu i serwisowania Hitachi Hdb60

Instrukcje projektowania, montażu i serwisowania dla Hitachi Hdb60 są dostępne dla użytkowników, którzy chcą zaprojektować, zamontować lub wykonać serwis tego systemu. Instrukcje zawierają szczegółowe informacje dotyczące konfiguracji systemu, wymagań dotyczących montażu i instalacji, procedur naprawy i konserwacji, a także wszelkich wymagań dotyczących bezpieczeństwa. Instrukcje są niezbędne dla wszystkich, którzy zamierzają pracować z systemem, aby zapewnić bezpieczeństwo i skuteczne działanie na dłuższą metę.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcje projektowania, montażu i serwisowania Hitachi Hdb60

Uwagi dotyczące instalacji MS SQL ServerZobacz takżeWyślij wiadomośćPytania i odpowiedzi
Pomoc programu WAPRO Mag

Uwagi dotyczące instalacji MS SQL Server

 • Instalacja serwera SQL jest procesem bardzo skomplikowanym, podobnym do procesu instalacji nowego systemu operacyjnego. Podczas jej działania zostaje wymieniona na nowe większa część istotnych bibliotek Windows, między innymi takich jak sterowniki ODBC, MDAC itp. Dlatego w zależności od konfiguracji systemu, zainstalowanych programów i pielęgnacji systemu (jak również ilości wolnego miejsca na dysku! ) instalacja może przebiegać w różny sposób.

 • Program instalacyjny serwera jest dostarczany przez firmę Microsoft, dlatego nie mamy żadnego wpływu na przebieg procesu ani na komunikaty wyświetlane w języku angielskim. Postęp poszczególnych faz procesu często nie jest sygnalizowany albo sygnalizowany nieprawidłowo. W takich przypadkach o pracy komputera świadczy jedynie migająca lampka dysku oraz zmieniające się statusy, umieszczonych w oknie informującym o trwaniu instalacji. Gdyby te sygnały ustały na dłużej niż 25 min należy sądzić, że proces się zawiesił i należy zrestartować komputer.

  W przypadku niepowodzenia instalacji należy powtórzyć od początku cały proces. Przedtem jednak konieczne jest przeprowadzenie deinstalacji serwera baz danych, inaczej serwer nie zechce się powtórnie zainstalować.

  Może się okazać, że instalacja serwera została przerwana w momencie, który uniemożliwia przeprowadzenie zwykłego procesu deinstalacji. W takim przypadku należy wykonać ręczną deinstalację serwera.

  Serwer może wymagać w przypadku ręcznej instalacji dodatkowego doinstalowania oprogramowania, które jest wymagane a nie jest dołączone do instalatora (w zależności od instalowanej edycji serwera bazy danych). W tym przypadku należ zwrócić uwagę na komunikaty instalatora i pobrać dodatkowe oprogramowanie z podanych adresów.

Zobacz także

Innowacje i wydajność na rzecz poprawy stanu środowiska

Marka Dixell jest liderem na rynku elektronicznych urządzeń sterujących i regulacyjnych do zastosowań w chłodnictwie, klimatyzacji, ogrzewaniu i handlu detalicznym. Projektując nasze energooszczędne rozwiązania, skupiamy się na innowacjach technologicznych i zwiększaniu wydajności. Sterowniki parametryczne, falowniki i sterowniki prędkości obrotowej wentylatora, sterowniki do sprężarek, sterowniki EEV, czujniki i systemy monitorowania Dixell są stosowane na całym świecie. Te przemysłowe i komercyjne produkty zapewniają wygodę obsługi i bezpieczeństwo żywności w całym łańcuchu chłodniczym.

CZYTAJ WIĘCEJ...

Innowacje i wydajność na rzecz poprawy stanu środowiska

Zaawansowane rozwiązanie z zakresu łączności

Zbliżeniowy system komunikacji bezprzewodowej umożliwia sterowanie szafami chłodniczymi, chłodniami, ladami chłodniczymi i nie tylko. W czasie rzeczywistym. 

iPro: nowe podejście do tworzenia aplikacji

iProAcademy to centrum doskonałości, które wykorzystuje dostępne możliwości technologiczne, aby na bieżąco odpowiadać na zapotrzebowanie rynku na innowacje, a tym samym stale rozwijać platformę iPro.

WsteczDalej

Zasoby i narzędzia firmy Dixell

Kategorie produktów

Sterowniki do chłodnictwa

Wydajne sterowniki do zastosowań w chłodnictwie z algorytmami zapewniającymi oszczędność energii. 


Sterowniki do klimatyzacji

Szeroka gama sterowników do zastosowań HVAC w budynkach mieszkalnych, komercyjnych i przemysłowych. 

Systemy sterowania i monitoringu

Innowacyjne systemy zaprojektowane tak, aby spełniały wszystkie wymagania dotyczące jakości, prostoty użytkowania i wydajności we wszystkich zastosowaniach HVACR.

Sterowniki programowalne

Sterowniki programowalne z zaawansowanymi funkcjami łączności przeznaczone zarówno do urządzeń HVAC, jak i do celów ogólnych oraz do zastosowań w chłodnictwie.

Czujniki

Czujniki temperatury, wilgotności, ciśnienia i wycieku gazu wyróżniające się doskonałą dokładnością i szybkością działania w każdym zastosowaniu

Przewody i akcesoria

Gama przydatnych akcesoriów takich jak przewody, zestawy do programowania itp., które ułatwiają i usprawniają korzystanie z urządzeń w każdej sytuacji.

Aby korzystać z tej strony, uruchom JavaScript.

Podczas próby aktualizacji do najnowszej wersji systemu Windows może zostać wyświetlony komunikat "Elementy, które wymagają Twojej uwagi", a komputer zauważy problem ze zgodnością ze sterownikiem, sprzętem, aplikacją, funkcją lub ustawieniem prywatności. Te problemy mogą prowadzić do nieoczekiwanego sposobu działania, więc aktualizacja nie zostanie zaoferowana. Oto kilka najczęściej spotykanych komunikatów oraz informacje o tym, co zrobić, aby usunąć problem.

Jeśli zostanie wyświetlony komunikat „Nie musisz nic robić”

 • Jest to działanie celowe i nie musisz nic więcej robić w tym momencie.

 • Zalecamy zachowanie bieżącej wersji systemu Windows.

  Jeśli problem można rozwiązać, Windows Update automatycznie zaoferuje Ci najnowszą wersję systemu Windows.

Jeśli zostanie wyświetlony komunikat dotyczący podpisywania pakietu testowego

Próbujesz zainstalować wersję wstępną systemu Windows. Dołącz do Niejawnego programu testów systemu Windows lub wybierz przycisk "włącz" podczas instalacji, aby zezwolić urządzeniu na ufanie kompilacjom niejawnego programu testów. 

Jeśli zostanie wyświetlony komunikat o niezgodnych ustawieniach prywatności

Ten problem można rozwiązać, zmieniając ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej, zobacz Zmienianie ustawień prywatności w systemie Windows.

Jeśli zostanie wyświetlony komunikat o niezgodnej aplikacjiZaktualizuj aplikację: Upewnij się, że urządzenie jest połączone z Internetem. Następnie wybierz link Dowiedz się więcej lub zamiast tego zaktualizuj, aby odwiedzić artykuł wyjaśniający problem ze zgodnością. Artykuł zostanie przeniesiony do witryny internetowej dostawcy oprogramowania, gdzie możesz zaktualizować aplikację do wersji zgodnej z najnowszą wersją systemu Windows. Po zaktualizowaniu aplikacji wróć do wiadomości „Elementy wymagające Twojej uwagi”, a następnie wybierz pozycję Odśwież. Jeśli nie ma żadnych dodatkowych problemów ze zgodnością, można kontynuować aktualizację.

Automatycznie odinstaluj aplikację: Jeśli nie potrzebujesz aplikacji, wybierz przycisk Odinstaluj, aby automatycznie ją odinstalować. Po usunięciu aplikacji strona powinna zostać automatycznie odświeżona. Jeśli nie ma żadnych dodatkowych problemów ze zgodnością, można kontynuować aktualizację.

Odinstaluj aplikację ręcznie: W niektórych przypadkach nie można zaktualizować aplikacji ani automatycznie jej odinstalować. W takim przypadku należy ręcznie odinstalować aplikację. Możesz spróbować wykonać czynności opisane w artykule Naprawianie lub usuwanie programów w systemie Windows, ale jeśli napotkasz trudności podczas ręcznego odinstalowywania aplikacji, skontaktuj się z pomocą techniczną. Po usunięciu aplikacji wróć do komunikatu "Elementy, które wymagają Twojej uwagi", a następnie wybierz pozycję Odśwież.

Jeśli zostanie wyświetlony komunikat o tym, że komputer nie spełnia minimalnych wymagań systemowych w celu uaktualnienia

Zalecamy, aby nie kontynuować uaktualniania.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Instalowanie systemu Windows 11 na komputerach, które nie spełniają minimalnych wymagań systemowych.

Zobacz też: Powiadomienie o wyświetlaczu audio Intel: "Co wymaga Twojej uwagi"

Instrukcje projektowania, montażu i serwisowania Hitachi Hdb60

Bezpośredni link do pobrania Instrukcje projektowania, montażu i serwisowania Hitachi Hdb60

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcje projektowania, montażu i serwisowania Hitachi Hdb60