Instrukcja montażu i podłączenia Canon Digital Ixus 950 Is

Instrukcja montażu i podłączenia aparatu cyfrowego Canon Digital Ixus 950 IS jest niezbędna do prawidłowego używania tego aparatu. Instrukcja szczegółowo opisuje wszystkie kroki niezbędne do złożenia i podłączenia aparatu cyfrowego Canon Digital Ixus 950 IS, w tym instalację baterii, ładowanie akumulatora i podłączenie zasilania. Instrukcja zawiera również informacje na temat konfiguracji aparatu, w tym ustawień aparatu, wyboru trybu pracy i aktualizacji oprogramowania. Instrukcja montażu i podłączenia aparatu cyfrowego Canon Digital Ixus 950 IS jest niezbędna do poprawnego i bezpiecznego działania tego urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja montażu i podłączenia Canon Digital Ixus 950 Is

Czy wiesz, że dziennie dodajemy kilkanaście instrukcji obsługi całkowicie bezpłatnie?Dlatego jeśli szukasz instrukcji do produktu, wpisz jego nazwę w wyszukiwarce, a następnie kliknij enter.

Pamiętaj, że zawsze możesz zamówić instrukcję do każdego produktu zporównywarki produktów.Za darmo!

Rozwiń

  • Ponad 18 lat doświadczenia

    Ponad 18 lat na rynku, ponad 600 tys. zamówień, 97% zadowolonych Klientów – taki wynik zobowiązuje. Zaufaj faktom i wybierz Cyfrowe. pl!

  • 54 pasjonatów w zespole54 pasjonatów fotografii i filmowania, w sumie blisko 500 lat doświadczenia! Ponad 300 filmów edukacyjnych na YouTube, 1000 poradników na blogu firmowym!Ponad 23 tysiące produktówPonad 23 tys. produktów prawie 400 marek, dostępnych w jednym miejscu. Sprzęt dla początkujących oraz unikalne pozycje dla profesjonalistów. Nie znalazłeś interesującego Cię produktu? Skontaktuj się z nami, zamówimy go specjalnie dla Ciebie!97% pozytywnych opinii

0

Udostępnij:

Link skopiowano!

Do góry

Nowość

Jeśli podoba Cisię ten artykułKLASZCZ! Ok!

Nowy model kieszonkowego Canona pojawił się na rynku. Digital IXUS 950 IS (w USA sprzedawany będzie pod nazwą PowerShot SD 850 IS) jest następcą modelu IXUS 800 IS. Wyposażono go w 8-megapikselową matrycę, 2, 5-calowy monitor oraz system wykrywania twarzy. Za jakość i przetworzenie obrazu odpowiedzialny jest procesor DIGIC III.

Ciesząca się dużym zainteresowaniem seria IXUS łączy elegancję z dobrymi parametrami fotograficznymi. Kolejny model tej serii, IXUS 950 IS wyposażony został w matrycę o rozdzielczości 8 Mp, procesor DIGIC III oraz 2, 5-calowy monitor pokryty dodatkowymi warstwami poprawiającymi parametry oglądanego obrazu. Obiektyw znany jest z wcześniejszego modelu, IXUS-a 800 IS. 4-krotny zoom optyczny oraz układ stabilizacji optycznej zapewniają duży komfort fotografowania. Wszystko to mieści się w eleganckiej metalowej obudowie o kieszonkowych wymiarach.

Canon Digital IXUS 950 IS

W porównaniu z poprzednikiem w nowym IXUSie podniesiono maksymalną czułość do wartości ISO 1600. Ale nie poprzestano na tym. Aparat wyposażono w system automatycznego podniesienia czułości. Kiedy w trudnych warunkach oświetleniowych na monitorze wyświetlone zostanie symbol poruszenia aparatu ostrzegający o możliwości poruszenia zdjęcia, po naciśnięciu przycisku Print/Share Button czułość automatycznie zostanie podniesiona do wyższej wartości. Zapewni to skrócenie czasu naświetlania i wykonanie nierozmazanej fotografii.

tylna ścianka Canona Digital IXUS 950 IS

Dużym udogodnieniem w codziennym fotografowaniu będzie coraz bardziej popularny system wykrywania twarzy. W IXUS-ie może rozpoznać do 9 twarzy w kadrze. Umożliwia dobór parametrów ekspozycji oraz ustawienie ostrości na fotografowane osoby. System ten jest szczególnie przydatny podczas fotografowania pod światło. W wydaniu Canona działa on także w trybie odtwarzania zdjęć. Wtedy umożliwia między innymi programowe usuwanie efektu czerwonych oczu na zdjęciach wykonanych z lampą błyskową.

Ciekawie prezentuje się funkcja Creative Light Effect przygotowana z myślą o świątecznych iluminacjach. Przy jej pomocy można zamienić kształt światełek na przykład na gwiazdki lub nutki. Do wyboru Canon zaoferował 6 różnych wzorów efektu.

Nie jest jeszcze znana polska cena aparatu ani data wprowadzenia go do sprzedaży. Więcej informacji technicznych o IXUS-ie 950 IS znaleźć można w specyfikacji umieszczonej poniżej.

Powiązane artykuły

Instrukcja montażu i podłączenia Canon Digital Ixus 950 Is

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja montażu i podłączenia Canon Digital Ixus 950 Is

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja montażu i podłączenia Canon Digital Ixus 950 Is