Doświadczenie użytkownika Aeg Rds424e1aw

Doświadczenie użytkownika Aeg Rds424e1aw dostarcza szerokiego spektrum funkcji, w tym energooszczędny system chłodzenia i szybkie uruchamianie. Urządzenie jest wyposażone w szeroki wyświetlacz LCD i intuicyjny panel sterowania, który pozwala na łatwe i intuicyjne sterowanie urządzeniem. Urządzenie posiada również wbudowany odtwarzacz multimedialny umożliwiający odtwarzanie filmów, muzyki i zdjęć. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, Aeg Rds424e1aw zapewnia wysoką wydajność i długą żywotność. Urządzenie jest wyposażone w silnik o dużej mocy, który zapewnia szybkie i skuteczne chłodzenie. Dodatkowo, Aeg Rds424e1aw jest łatwy w użyciu, a jego interfejs jest przyjazny dla użytkownika. Urządzenie jest również wyposażone w wyjątkowo szybki port USB 3.0, który zapewnia szybki transfer danych i zapewnia komfort użytkowania.

Ostatnia aktualizacja: Doświadczenie użytkownika Aeg Rds424e1aw

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

BHO 11 Sep 2010 19:38 42511

 • #1Level 13  

  #1

  Więc jak w temacie, przymierzam się do zakupu pralki:
  Rodzina 6 osobowa, w tym czworo dzieci, jedno kilkudniowe.
  W standardowej pralce którą poprzednio mieliśmy Amica był wsad 5kg, praliśmy więc raz dziennie, aż zdechła po 8 latach dziwnie bezawaryjnej eksploatacji, teraz myślę nad 7kg wsadem i możliwością prania kołder.
  Nie ważne bajery, czy odgłosy jakie wydaje, ważna jakość prania. bezawaryjność, lub co najmniej taniość w naprawie.
  Musi wirować z prędkością co najmniej 1200 obrotów, klasa energetyczna A+ lub A++

  Myślę nad Electrolux EWF 127413 http://www. pl/site/cat/302/comp/957988

  Lub AEG Lavamat 72850

  Będę wdzięczny za jakiekolwiek sugestie i porady

 • #2~wacLevel 20  #2

  Polecam Electroluxa. Co do awaryjności to wszystko zalezy jak się uda. Raczej nie powinna być awaryjna.

 • #3paweliraLevel 16  #3

  Elektrolux i AEG to teraz ta sama firma.

 • #4#4

  Znalazłem jeszcze taki model: ELECTROLUX EWN 167540W Time Manager http://www. pl/site/cat/302/comp/957997 ale czy warto dopłacać do samego wirowania i troszeczkę lepszego panelu sterowania?
  AEG-Elektrolux to droższe pralki od Elektrolux-a, nie wiem też czy to ta sama fabryka je produkuje, bo nazwa jest przecież inna, więc sam Elektrolux to Szwedzka firma, i może być produkowana w Szwecji, a AEG-Elektrolux to już Niemiecko-Szwedzki sprzet, ale oczywiście mogę się mylić

 • #5arekb81Level 28  #5

  Electrolux/AEG/Zanussi to jedne z najbardziej awaryjnych firm. Naprawa po gwarancji zupełnie nieopłacalna - ceny części z kosmosu. Cena modułu to 70 - 80 procent ceny nowej pralki.

 • #6#6

  Ale na Ceneo i Skąpcu same superlatywy, więc sam już nie wiem, i przepraszam, że pytam, ale mówisz tak ze względu na swoje doświadczenia, czy że przejechałeś się na tym?
  Jeżeli jesteś fachowcem to ufam twojej opinii, ale jeżeli to tylko złorzeczenie, bo coś się trafiło felernego.....
  Więc jaka marka?
  Znalazłem taki mini poradnik http://naprawaprogramatorow. php? option=com_content&task=view&id=5&Itemid=2

 • #7User removed accountUser removed account  #7

  Bo na Ceneo Electrolux ma opłacone opinie
  Jak poczytasz sobie więcej to zauważysz, że każda opinia ma max gwiazdek i pralka w ogóle naj, przy jednym modelu doszło do tego że jakiś gość cytował ludzi z elektrody, tym którym nawalił Bosch i dopisywał - kupiłem pralkę dobrej firmy dlatego nie dzieją mi się takie rzeczy jak piszą koledzy z elektrody..
  Jak to czytałem to nieźle przy temu ryłem ze śmiechu xD
  Ach.. Nie sugerował bym się takimi portalami, bo tam każdy można wypisywać różne brednie pod różnymi loginami, a poza tym już samo to, że wszystkie opinie są pozytywne i przez ok. 500 osób uznane za przydatne daje do myślenia.
  Kup lepiej jakiegoś Boscha albo Gorenje.

 • #8#8

  A Bosch WAE2446FPL seria Maxx 7 http://www. pl/2160950
  Czy ta pralka jest godna uwagi?
  Tylko jak z ewentualnymi naprawami, nie będzie kłopotów?
  Da się wszystko wymienić w domu, nie ma żadnych części które są zintegrowane, tak że naprawa nie będzie opłacalna?

 • #9HuculLevel 39  #9

  Dziś większość firm produkuje w Chinach lub składa w Europie z chińskich komponentów, trudno trafić na sprzęt w "ludzkiej" cenie i bezawaryjny. Opierając się na opiniach kolegów serwisantów z Elektrody zakupiłem dla siebie i podpowiedziałem rodzinie parę sprzętów AGD. Jak na razie wszystkie sprzęty działają bezawaryjnie:
  - pralka Siemens
  - sokowirówka Zelmer
  - lodówka Electrolux
  - odkurzacz Electrolux
  - piekarnik AEG
  - mikser Krups
  - zmywarka Bosch
  - zmywarka Miele
  Myślę, że oprócz awaryjności liczą się: przyjazny klientowi serwis gwarancyjny, długi okres gwarancji, dostępność serwisu pogwarancyjnego.
  Opinie w portalach handlowych są przekłamane przez opłaconych klakierów i lepiej oprzeć się na opiniach niezależnych serwisantów.

 • #10#10

  No właśnie podobno Bosch WAE2446FPL seria Maxx 7 jest produkowany w Polsce, w Łodzi, tylko nie wiem jak z jej wykonaniem, bo podobno są modele gdzie niektóre części są jednorazowe, po ich uszkodzeniu pozostaje wymiana pralki na nową, gdyż jej naprawa staje się nieopłacalna

 • #11#11

  O ile dobrze przeczytałem na elektrodzie, to te Bosche wyprodukowane w Łodzi mają nierozbieralne zbiorniki - jak padną łożyska to naprawa raczej nie opłacalna.

 • #13lanolinaLevel 11  #13

  Myślę, ze dość dobry jest sprzęt electroluxa, no ale najlepiej doradzą w sklepie AGD, oni się tam na tym lepiej znają. Zresztą za taka cenę można teraz kupić juz naprawdę fajną pralkę, która dłużej pochodzi. Na magicznej planecie widziałam sporo pralek, ceny różne, znajdą sie też takie tańsze pralki, więc jakby ktoś chciał sobie porównać, to może zerknąć.

 • #14#14

  lanolina wrote:

  ... najlepiej doradzą w sklepie AGD, oni się tam na tym lepiej znają...

  Gdyby tak było, nie powstałby ten temat.

 • #15Arcus1977Level 22  #15

  A ja proponowałbym Ci olać te europejskie marki, które nic wspólnego z jakością już nie mają a bazują tylko na wyrobionej marce i kupić pralkę firmy LG z systemem Direct Drive. Tu psują sie jak narazie tylko grzałki (25zł). I broń Boże nie mam nic wspólnego z tą firmą-sewisuje wszystkie.

 • #16_PREDATOR_

  Company Account
  VIP Meritorious for electroda. pl  #16

  Wykopaliska!

  Specjalizacja: Naprawy RTV-elektronika AGD i inne. Wykonamy każdą usługę elektroniczną.
  Duże zaplecze magazynowe/sprzedaż, schematy.

  Odpowiadam wyłącznie na forum!
  _PREDATOR_Ÿ

Spotkałeś się kiedyś z User eXperience? Osoba, która zajmuje się UX projektuje doświadczenia użytkownika (user experience), w IT za pomocą prototypów produktów. Jak takie umiejętności mają się do analizy? Czy to idealne dopełnienie czy może niepotrzebne zamieszanie?

Analityk i UX – jak to się do siebie ma?

Analityk przeprowadza analizę zagadnienia, przechodząc od problemu do rozwiązania. Jeżeli rozwiązaniem jest oprogramowanie, określa jego przypadki użycia, sposób zachowania, przetwarzane dane. Dobrze przeprowadzona analiza zapewnia, że nic nie zostanie pominięte a narzędzie nie będzie niespójne.
UX w zasadzie wykonuje pracę w wielu aspektach podobną do analizy. Stara się stworzyć taki produkt, aby interakcja człowiek-narzędzie była jak najbardziej efektywna, szybko prowadziła do celu i zostawiała poczucie komfortu.
Dla mnie te początkowe etapy pracy są bardzo podobne. Podobnie przebiegają początkowe sesje z klientami, padają podobne pytania.

Co jest ważniejsze – modele i dokumenty czy prototypy?

Modele analityczne zapewniają kompleksowe przejście od zrozumienia problemu biznesu do projektu rozwiązania przekazywanego wprost do produkcji.
Jedną z zasad opisywania przypadków użycia, jakiej uczyli mnie na studiach, było powstrzymywanie się od projektowania interfejsów, czyli piszemy, że użytkownik klika opcję wysyłania wiadomości, ale nie determinujemy, że to przycisk czerwony po prawej stronie w menu. Skoro powstrzymujemy się od opisywania interfejsu, to skąd mamy wiedzieć, jaki będzie?
Może taki opis jest nieistotny? Wiemy, jakie mają być opcje, jakie dane. Z punktu widzenia jakości pracy z systemem – różnica jest ogromna.
Jeśli programowałeś kiedyś i nie jesteś szczególnie uzdolniony w kwestii projektowania, przypomnij sobie swoje pierwsze strony, systemy.
Prototypy dobrego UXa gwarantują, że doświadczenia w korzystaniu z produktu będą o niebo lepsze. Czy to nie wystarczający powód, żeby były przyjemne w obsłudze i umożliwiały efektywną pracę?
Kolejną ważną kwestią jest to, że obrazek zastępuje 1000 słów. Prototyp pozwala na lepsze zrozumienie i wspólne zrozumienie. Słowa jednak pozostają niezbędne, bo, w szczególności sformalizowane zapisy, zostawiają mniej pola do własnej interpretacji. Modele analityczne, jak przystało na projekty inżynierskie, są niczym projekty budynków, czyli plan, jak je zbudować, nie tylko rysunkiem frontu z ogródkiem, z którego trudno zgadywać na temat ścian nośnych.
Co jest ważniejsze? Oba są ważne…

Dwa czy dwa w jednym?

Czy to oznacza, że powinniśmy współpracować analityk z UXem ramię w ramię dla maksymalnie wspaniałych rezultatów? A może szukać jednoosobowej kombinacji analityk-ux?
Jak ze wszystkim, pewnie nie łatwo znaleźć ludzi renesansu 😉 Kto dzieli swój czas na dwa, czy może być tak dobrym analitykiem jak analityk pełnoetatowy? Analityk z zacięciem do UXowania lub UX z zainteresowaniem analitykowania brzmi ciekawie.
Współpraca dwojga osób o takich uzupełniających się kompetencjach daje jednak fantastyczne efekty, których miałam okazję doświadczyć na własnej skórze. Razem tworzone rozwiązanie jest znacznie lepsze, niż stworzyłby każdy z osobna 🙂

Core Web Vitals to wskaźniki skupiające się na doświadczeniu użytkownika ze stroną – związane są z jej wydajnością, interaktywnością i stabilnością wizualną. Core Web Vitals są jednymi z tych wskaźników, które wpływają na jakość danej witryny, tj. jej wygląd i działanie.

Audyt Core Web Vitals jest usługą, której celem jest zbadanie, w jakim stopniu analizowana strona internetowa jest zoptymalizowana pod kątem wskaźników Core Web Vitals oraz przygotowanie rekomendacji, które pomogą ulepszyć wyniki danej witryny.

Audyt Core Web Vitals to swego rodzaju baza i wstęp do działań optymalizacyjnych. Stworzony przez nas dokument ma za zadanie wskazanie kierunku zmian oraz ułatwienie ich wdrożenia, aby – finalnie – możliwie jak najlepiej przystosować witrynę pod wymagania Core Web Vitals.

Jak wiadomo z oficjalnych źródeł, od połowy czerwca 2021 roku Google zaczęło zaczęło – stopniowo – brać pod uwagę w swoim rankingu wygląd oraz działanie witryn. Jednymi z sygnałów, które świadczą o jakości tych aspektów, są właśnie wskaźniki Core Web Vitals.

Dlatego warto zadbać o ich optymalizację, a co za tym idzie – lepsze doświadczenie użytkowników. W tym właśnie pomoże Ci nasz audyt. Dzięki niemu zyskasz analizę wskaźników CWV, a także rekomendacje dotyczące ich poprawy.

Współpraca przy projektach SEO z Delante to czysta przyjemność. Przejrzysta komunikacja i duża skuteczność działań to to, co ich wyróżnia.

Core Web Vitals (z ang. podstawowe wskaźniki internetowe) to mierzalne wskaźniki, które skupiają się na wrażeniach użytkownika dotyczących strony, z której korzysta. Do Core Web Vitals zaliczamy:

 • LCP (Largest Contentful Pain) – wskaźnik odpowiedzialny za wydajność wczytywania,
 • FID (First Input Delay) – wskaźnik odpowiedzialny za interaktywność,
 • CLS (Cumulative Layout Shift) – wskaźnik odpowiedzialny za stabilność wizualną.

Wskaźniki Core Web Vitals jednymi z sygnałów decydujących o jakości danej witryny – wśród sygnałów wyróżniamy również dostosowanie strony pod kątem urządzeń mobilnych, brak treści szkodliwych, protokół HTTPS i brak uciążliwych reklam pełnoekranowych (jednak Google zaznacza, że sygnały odnoszące się do jakości strony będą co rok aktualizowane).

LCP

LCP jest wskaźnikiem, który określa czas, jaki potrzebuje przeglądarka do załadowania największego elementu na stronie – pomiar odbywa się w sekcji Above The Fold. LCP nie powinno przekraczać 2, 5 sekundy.

FID

FID to metryka, której zadaniem jest pomiar opóźnienia strony od momentu rozpoczęcia ładowania witryny do chwili, w której strona jest w stanie odpowiedzieć na pierwszą interakcję. FID powinien być krótszy niż 100 milisekund.

CLS

CLS, odpowiadający za pomiar stabilności wizualnego układu strony, liczony jest jako suma przesunięć widocznych podczas ładowania witryny (niebędących związanych z interakcją użytkownika). Powinien wynosić mniej niż 0, 1. pl/wp-content/uploads/2021/07/cls. pl/wp-content/uploads/2021/07/cls-300x276. pl/wp-content/uploads/2021/07/cls-196x180. pl/wp-content/uploads/2021/07/cls-135x124. pl/wp-content/uploads/2021/07/cls-270x248. png"/>

Audyt Core Web Vitals jest dla Ciebie, jeśli:

 • nigdy wcześniej nie miałeś audytu i nie wiesz, jaka jest kondycja Twojej strony pod kątem doświadczenia użytkownika z nią,
 • planujesz wdrożenie zmian na stronie i chcesz dowiedzieć się, jakie jej aspekty wymagają poprawy, aby jeszcze lepiej rankowała i odpowiadała na potrzeby użytkownika,
 • jesteś w końcowej fazie budowania nowej strony / zbudowałeś już nową stronę i chcesz sprawdzić, jakie ma wyniki, aby jak najlepiej “wystartować” w Google.
 • Jestem pod wrażeniem, jak szybko mogliśmy zobaczyć wyniki. Specjaliści Delante są bardzo profesjonalni i naprawdę znają się na tym co robią.

  Przeprowadzając audyt Core Web Vitals wspieramy się profesjonalnymi narzędziami, dzięki czemu jest on przekrojowy i kompletny. Jak to wygląda? Najprościej mówiąc – zbadamy Twoją stronę, przyjrzymy się jej wynikom pod kątem Core Web Vitals (a także elementom, które mogą na nie wpływać), przeanalizujemy je, a następnie podpowiemy Ci, co zrobić, aby je poprawić.

  Wykorzystując narzędzia, między innymi PageSpeed Insights czy GTmetrix, przeprowadzimy audyt najważniejszych podstron Twojej witryny. Przykładowo dla e-commerce są to:

 • strona główna,
 • podstrona kategorii,
 • podstrona produktu.
 • Ważne! Sprawdzając dany URL w narzędziu, otrzymamy wynik dotyczący danego adresu URL, nie całej strony. Dlatego warto sprawdzić kilka najważniejszych typów podstron (np. URL podstrony produktu, URL podstrony kategorii, URL strony głównej), aby otrzymać jak najbardziej rzetelne wyniki.

  Innym przykładem mogą być strony usługowe, w przypadku których najważniejszymi typami podstron są:

 • podstrona usługi.
 • Po audycie czas na działanie! Możesz wdrożyć zalecenia z audytu sam lub oddać to w ręce Delante. Jeśli chcesz, abyśmy zajęli się optymalizacją Twojej strony pod kątem Core Web Vitals i zadbali o lepsze doświadczenie użytkownika z nią, pomożemy!

  Dlaczego warto wdrożyć audyt Core Web Vitals w życie?

 • Po wdrożeniu rekomendacji z audytu przekonasz się, że dobrze zoptymalizowana strona, to lepsze doświadczenie użytkownika – a im lepsze doświadczenie użytkownika, tym większa szansa, że użytkownik zostanie / powróci na Twoją stronę i stanie się Twoim klientem.
 • Od czerwca 2021 roku Google zaczęło uwzględniać w swoim rankingu wygląd i działanie stron – a wskaźniki Core Web Vitals są jednymi z sygnałów, które świadczą o jakości tych elementów. Dlatego warto o nie zadbać.
 • Ludzie pracujący w Delante to profesjonaliści, którzy w każdym momencie i na każdym etapie współpracy są do Naszej dyspozycji. Po kilku agencjach SEO w końcu udało Nam się znaleźć odpowiednich ludzi znających się na tym o robią.

  Audyt Core Web Vitals to usługa, która ma na celu przede wszystkim:

 • zbadanie poziomu optymalizacji analizowanej witryny pod kątem wskaźników Core Web Vitals,
 • sporządzenie rekomendacji, swego rodzaju wytycznych, które mają pomóc ulepszyć wyniki danej strony internetowej i przystosować ją pod wymagania Core Web Vitals.
 • Audyt Core Web Vitals jest wstępem do dalszych działań optymalizacyjnych.

  Audyt warto zrobić, by dowiedzieć się:

 • jakie są wyniki Twojej strony pod kątem Core Web Vitals,
 • jakie jej elementy wymagają poprawy,
 • co i jak wdrożyć, aby zadbać o doświadczenie użytkownika z Twoją stroną, a co za tym idzie – podnieść jej wyniki i lepiej rankować.
 • Warto wiedzieć, że od czerwca 2021 roku Google uwzględnia w rankingu (choć wprowadza to stopniowo) sygnały, które świadczą o jakości wyglądu i działania witryn – a jednymi z tych sygnałów są właśnie Core Web Vitals.

  Każdy moment jest dobry na przeprowadzenie audytu! 🙂 Ale szczególnie warto rozważyć to, gdy:

 • nie robiłeś do tej pory takiego audytu i nie masz pojęcia, jaka wygląda kondycja Twojej witryny pod kątem Core Web Vitals – a wiesz, że jest to istotne,
 • rozważasz wprowadzenie modyfikacji na stronie i chcesz sprawdzić, jakie jej elementy warto poprawić, aby jeszcze lepiej rankowała w Google i sprzyjała dobremu doświadczeniu użytkownika z nią,
 • jesteś w trakcie budowania nowej strony i zbliżasz się do jej wypuszczenia / zbudowałeś już nową witrynę i chcesz dowiedzieć się, jakie są jej wyniki, aby mieć jak najlepszy start w Google.
 • Doświadczenie użytkownika Aeg Rds424e1aw

  Bezpośredni link do pobrania Doświadczenie użytkownika Aeg Rds424e1aw

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Doświadczenie użytkownika Aeg Rds424e1aw