Biuletyn części zamiennych Craftsman 248830

Biuletyn części zamiennych Craftsman 248830 to oficjalny dokument producenta, który zawiera listę części zamiennych, które są dostępne do produktu Craftsman 248830. Biuletyn części zamiennych umożliwia użytkownikom znalezienie części zamiennych, które są zgodne z ich maszyną, co pozwala im na szybkie i łatwe naprawy i konserwację. Biuletyn części zamiennych Craftsman 248830 zawiera także szczegółowe informacje na temat części, które są dostępne do maszyny, w tym numery części i często również instrukcje dotyczące wymiany części.

Ostatnia aktualizacja: Biuletyn części zamiennych Craftsman 248830

​Sieć Case IH oferuje szeroki wachlarz rozwiązań zwiększających produktywność w polu i kontrolujących koszty konserwacji przez cały cykl życia maszyn. Niezależnie od wieku i modelu możesz liczyć na części najwyższej jakości zaprojektowane specjalnie pod Twoje maszyny Case IH. Fachowi technicy znają Twoje maszyny i słuchają Twoich potrzeb, dzięki temu zapewnią najlepszy serwis.

Powinieneś zawsze oczekiwać od swojej maszyny maksymalnych osiągów eksploatacyjnych w najbezpieczniejszych warunkach. Nie ma lepszego sposobu na osiągnięcie tego celu niż montaż oryginalnych części zamiennych, skonstruowanych specjalnie dla Twojej maszyny, spełniających rygorystyczne wytyczne jakościowe i przetestowanych w każdych warunkach, oferujących niezawodność i trwałość przy znakomitej relacji jakości do ceny. 

Case IH dąży do optymalizacji wydajności. Dlatego stworzyliśmy szeroką gamę oryginalnych części zamiennych, aby idealnie dopasować się do Twoich maszyn. Te części zamienne, skonstruowane zgodnie z najwyższymi standardami, pozwolą utrzymać Twoje maszyny w najlepszym stanie zarówno dziś, jak i w dłuższej perspektywie.

Czytaj więcej

Zrównoważony rozwój części regenerowanych aby sporostać jakości i wydajności OEM.

Ponieważ marka CNH Industrial zdaje sobie sprawę z istoty promowania cyklu eksploatacji produktów o obiegu zamkniętym,, jako REMAN regenerujemy podzespoły i oferujemy klientom szereg zregenerowanych części zamiennych, zgodnie z podejściem opartym na gospodarce cyrkularnej. ​​

Czytaj więcej

TWOJA MASZYNA USZYTA NA MIARĘ
Nie ograniczamy się do perfekcyjnego projektowania maszyn. Nasi inżynierowie opracowują również gamę zestawów i osprzętu, które są w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb.

OCZEKUJ NAJLEPSZEGO
Zestawy są montowane przez dealera zgodnie z określoną procedurą. To dodatkowa gwarancja ich niezawodności, trwałości i wydajności. Wszystkie zestawy i dodatki umożliwiają ulepszenie maszyny w celu uzyskania najwyższej wydajności dla Twoich potrzeb.
Porozmawiaj ze swoim dealerem, przedstaw swoje potrzeby i bądź pewien, że będziemy w stanie udoskonalić Twoją maszynę. ​

ODKRYJ NOWY KATALOG AKCESORIÓW

Case IH oferuje szeroki zakres części zamiennych, produktów i usług posprzedażnych dla Ciebie i Twoich maszyn. W przypadku innych potrzeb Case IH wyselekcjonowało najlepszych partnerów w branży, aby móc oferować także szeroki wybór dostawców.

Case IH starannie dobiera dostawców o wysokich standardach jakości produktu, dostępności, konkurencyjności cenowej, usług dostawy i ogólnego wsparcia.

Czytaj więcej

Mając jasno wytyczone cele, musisz dać z siebie wszystko, aby je zrealizować. Oczywiście niektórych zmiennych, takich jak pogoda, nie można kontrolować, ale inne — w tym osiągi używanych maszyn i niezawodność części — jak najbardziej można i trzeba. Wyobraź sobie idealną pogodę i pola pełne przepięknych zbiorów... ale tuż przed ruszeniem do żniw nieoryginalna część psuje się, rujnując Twoje plany na kilka dni. Nie obawiaj się — firma Case IH pomoże Ci uniknąć takich nieprzewidzianych awarii. Naszym celem jest oferowanie wysokiej jakości oryginalnych części zamiennych, które zostały specjalnie zaprojektowane do Twoich maszyn Case IH w celu zapewnienia wielu lat bezawaryjnej pracy. aspx" id="primarySplitButton" title="WIDEOFILMY TEMATYCZNE CASE IH" target="_self">Czytaj więcej

Pracuj wydajniej dzięki całodobowemu dostępowi do części – przez 365 dni w roku i 7 dni w tygodniu
Szybko. Łatwo. Wygodnie. MyCNHiStore. com

Bez względu na to, czy korzystasz ze starszych maszyn, czy też najnowszych modeli, w sklepie MyCNHiStore. com z łatwością znajdziesz niezbędne części zawsze wtedy, kiedy ich potrzebujesz – wystarczy dostęp do komputera lub telefonu!

​Żeby dowiedzieć się więcej na temat Witryny z częściami Case IH, już dziś odwiedź MyCNHiStore. com.

Przejdź do sklepu z częściami

Używanie wyłącznie oryginalnych części zamiennych Husqvarna gwarantuje optymalną wydajność i przedłuża żywotność maszyn Husqvarna.

Co znajduje się na tej stronie?

 1. Jak kupić części zamienne
 2. Znajdź lokalnego dilera
 3. Oryginalne części zamienne Husqvarna
 1. Jak kupić części zamienne
 2. Znajdź lokalnego dilera
 3. Oryginalne części zamienne Husqvarna

Jak kupić części zamienne

Produkty Husqvarna są sprzedawane wyłącznie przez autoryzowanych dilerów Husqvarna, dla których zadowolenie klienta jest najwyższym priorytetem, oferując fachowe porady, profesjonalne wsparcie i proaktywną konserwację przez cały cykl życia produktu.

Używanie wyłącznie oryginalnych części zamiennych Husqvarna gwarantuje optymalną wydajność i przedłuża żywotność Twojej maszyny Husqvarna. Twój lokalny diler Husqvarna jest gotowy, aby pomóc Ci w doborze odpowiedniej części do konkretnego narzędzia.

Katalog części zamiennych

Wykorzystaj w pełni swoją maszynę Husqvarna

Rozwój naszego produktu zawsze zaczyna się od użytkownika w centrum uwagi, aby Twoja praca była mniej męcząca i wydajniejsza. Dlatego też każda część maszyny Husqvarna przechodzi rygorystyczne testy, aby zapewnić jej optymalną współpracę z innymi komponentami. W rezultacie, oryginalne części Husqvarna nie tylko mają dłuższą żywotność, ale są bezpieczniejsze, bardziej niezawodne i łatwiejsze w obsłudze maszyny w dłuższej perspektywie.

Używając tylko oryginalnych części zamiennych Husqvarna i postępując zgodnie z zalecanym harmonogramem przeglądów, przedłużysz żywotność swojej maszyny i będziesz cieszyć się bezpieczną i niezawodną wydajnością przez cały okres jej eksploatacji.

Znajdź części zamienne według kategorii produktu

(12)

Dopasowane do użytkownika

Oryginalne części Husqvarna są zaprojektowane w wyjątkowy sposób i dostosowane do każdej maszyny Husqvarna. Oznacza to najwyższą jakość, niezawodne działanie i gwarantowane dokładne dopasowanie. Rezultatem jest mniej czasu poświęconego na regulacje podczas wymiany części, lepsza wydajność w całym okresie eksploatacji maszyny i wyższa wartość odsprzedaży, gdy nadejdzie czas na wymianę maszyny.

Ciągły rozwój

Ciągle trwają prace nad rozwojem i ulepszaniem części eksploatacyjnych. Udoskonalenia wprowadzone w produkcji maszyn Husqvarna mają natychmiastowy wpływ na produkcję części. Aby zapewnić jednakowo wysoką jakość produkcji, wszystkie oryginalne części poddawane są ciągłym testom. com/-/images/aprimo/husqvarna/hedge-trimmers/photos/feature/h225-0007. webp? v=4760c68bf2428bbc&format=WEBP_LANDSCAPE_COVER_MD 320w, https://static-evo-prd. webp? v=4760c68b9be311b8&format=WEBP_LANDSCAPE_COVER_LG 640w, https://static-evo-prd. webp? v=4760c68b84203711&format=WEBP_LANDSCAPE_COVER_XL 830w, https://static-evo-prd. webp? v=4760c68b8427f33c&format=WEBP_LANDSCAPE_COVER_XXL 1245w, https://static-evo-prd. webp? v=4760c68b5f9be1f8&format=WEBP_LANDSCAPE_COVER_XXXL 1436w" type="image/webp" sizes=""/>

Długa żywotność

Indywidualnie dopasowana konstrukcja oryginalnych części Husqvarna oraz użycie wysokiej jakości materiałów do ich produkcji mają kluczowe znaczenie dla trwałości produktów Husqvarna. Dowodem jest wynik: maszyny, które działają optymalnie i ekonomicznie.

Oryginalne części zamienne Husqvarna

Aby cieszyć się najlepszą możliwą wydajnością, zalecamy używanie wyłącznie oryginalnych części zamiennych Husqvarna. W celu naprawy lub konserwacji sprzętu Husqvarna zalecamy skontaktowanie się z lokalnym dilerem.

Części zamienne Husqvarna są identyczne z częściami w Twojej maszynie i zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić optymalną współpracę z innymi komponentami Husqvarna. Ta interakcja zapewnia niezawodność i wydajność, które zapewnia marka premium. Wraz z prawidłowym serwisowaniem, używanie oryginalnych części to pewny sposób na przedłużenie żywotności maszyny i zapewnienie bezpiecznego i niezawodnego działania przez cały okres jej użytkowania.

Oleje Husqvarna są zoptymalizowane pod kątem silników Husqvarna i dostępna jest szeroka gama olejów dostosowanych do Twoich potrzeb.

Używamy mieszanek syntetycznych i wysokorafinowanych olejów mineralnych, które w połączeniu ze specjalnie opracowanymi dodatkami zapewniają doskonałe smarowanie, ochronę oraz zapewniają czystsze silniki.

Oleje do dwusuwów Husqvarna, które spełniają nasze surowe wymagania, mają oznaczenie VEF - Verified Engine Formula.

Zawsze porozmawiaj z dilerem Husqvarna i przeczytaj instrukcję obsługi, żeby upewnić się, że masz właściwe informacje.

Części zamienne Husqvarna są sprzedawane tylko przez autoryzowanych dilerów Husqvarna.

Aby maszyna była trwalsza, pozwól swojemu silnikowi oddychać, używając oryginalnych filtrów powietrza Husqvarna. Nasze filtry zapewniają doskonałą ochronę i zapobiegają przedostawaniu się kurzu i innych cząstek do silnika. Oryginalne filtry powietrza Husqvarna są precyzyjnie dopasowane do odpowiednich silników, aby zapewnić im odpowiednią ilość oczyszczonego powietrza.

Korzyści w skrócie:

 • Precyzyjnie dopasowane do każdego silnika Husqvarna i OEM.
 • Optymalna filtracja pyłu i absorpcja do 99%.
 • Zapewniają wydajność i żywotność silnika.
 • Zaprojektowany z myślą o optymalnej wydajności silnika.
 • Wysoki przepływ powietrza z doskonałą filtracją.
 • Opracowane w Szwecji.
 • Zgodne z odpowiednimi przepisami i ustawami, np. środowisko, środowisko pracy itp.
 • Pracujemy nad ciągłym podnoszeniem wydajności i precyzji.

Dostępne są różne rodzaje filtrów powietrza dla różnych środowisk pracy, dlatego zawsze należy skonsultować się z dilerem Husqvarna, ponieważ udzieli on fachowych porad dotyczących prawidłowej wymiany filtra w silniku.

W przypadku niektórych modeli silników (np. Briggs i Stratton & Kawasaki) oraz do zlokalizowania części do silnika potrzebny będzie model, typ i kod silnika. Zawsze porozmawiaj z dilerem Husqvarna i przeczytaj instrukcję obsługi, żeby upewnić się, że masz właściwe informacje.

Aby zapewnić dłuższą żywotność silnika, zalecamy używanie oryginalnych filtrów paliwa Husqvarna. Wyjątkowa wydajność filtrów paliwa Husqvarna chroni silnik maszyny przed uszkodzeniem i utrzymuje czysty układ paliwowy, usuwając ciała obce, zanim dotrą one do gaźnika. Jeśli filtr zostanie zatkany, utrudni dopływ paliwa do gaźnika i będzie wymagał wymiany. Aby uniknąć sytuacji awaryjnych, wymieniaj filtr paliwa raz na sezon.

Korzyści w skrócie:

 • Wysoka wydajność filtrowania
 • Ochrona przed uszkodzeniem i zużyciem silnika.
 • Niskie zużycie paliwa.
 • Wzmocnienie z włókien syntetycznych zapewnia długą żywotność.
 • Dokładne dopasowanie umożliwia łatwą instalację.
 • Konstrukcja przyjazna dla środowiska.

Dostępne są różne rodzaje filtrów paliwa, dlatego zawsze należy skonsultować się z dilerem Husqvarna, ponieważ udzieli on fachowych porad dotyczących prawidłowej wymiany filtra w silniku.

Oryginalne paski firmy Husqvarna są wykonane z wysoce zaawansowanego kordu aramidowego. Potrafi on wytrzymać największe obciążenia - do 1000 kg. naprężenia - nasze paski są odporne na rozciąganie w czasie, co oznacza dobrze napięty napęd i mniejsze zużycie paska.

Oryginalne paski Husqvarna zawierają mocny materiał, który zapobiega rozciąganiu i obracaniu się, a także umożliwia płynne załączanie ostrza i stałą moc urządzenia koszącego. Specjalny proces projektowania firmy Husqvarna i rygorystyczne standardy testowania pozwalają na zaprojektowanie naszych pasków pod kątem idealnego dopasowania, które zapobiega ślizganiu się i nierównomiernej prędkości ostrza.

Nasze paski są również testowane na dokładnie tych maszynach, na których będą używane, oraz w warunkach doświadczanych przez naszych klientów, więc nie ma wątpliwości, czy pasek jest odpowiedni dla Twojej maszyny. Nasze paski są również w 100% kontrolowane wizualnie przez naszych dostawców pod kątem wad powierzchniowych i wszelkich innych oznak problemów związanych z przetwarzaniem, co gwarantuje, że otrzymujesz wysokiej jakości taśmę, która będzie trwała.

W pełnej zgodności z najnowszymi normami środowiskowymi przy użyciu wyłącznie materiałów, które nie są wymienione na liście SVHC (ReaCH), nasze procesy produkcyjne są stale ulepszane w celu zmniejszenia zużycia energii i emisji oraz zwiększenia zrównoważonego rozwoju.

Korzyści w skrócie:

 • Wysoka transmisja mocy
 • Ekstremalna odporność na ścieranie.
 • Bezobsługowa eksploatacja.
 • Wysoka wytrzymałość materiału.
 • Cicha praca
 • Wysoka elastyczność - niewrażliwa na koła pasowe o małej średnicy.
 • Odporne na wibracje.
 • Bardzo stabilna osłona sprzęgła zapewniająca płynną pracę.

Zalecamy używanie oryginalnych noży Husqvarna. Nasze wysokiej jakości noże są wykonane z hartowanej stali i nadają się zarówno do kosiarek samojezdnych, jak i pchanych.

Używanie zwykłego noża w maszynie Husqvarna może spowodować pęknięcie i nieoczekiwane zużycie z powodu nieprawidłowej wysokości i kąta ostrza. Sprawi również, że Twoja trawa będzie zużyta i niezdrowa. Aby uzyskać piękny, zdrowy trawnik, zawsze wymieniaj ostrze na dokładnie takie samo, jak ostrze zalecane w instrukcji obsługi. Jeśli nie masz pewności, czy potrzebne jest nowe ostrze, zanieś swój obecny nóż do najbliższego autoryzowanego dilera Husqvarna i porównaj je z nowym.

 • Noże są projektowane przez firmę Husqvarna i produkowane w najnowocześniejszej fabryce, co gwarantuje bezpieczny produkt.
 • Noże Husqvarna są hartowane aż do ich centrum.
 • Noże Husqvarna są zaprojektowane tak, aby pasowały do urządzenia tnącego określonych modeli, gwarantując optymalną wydajność cięcia, wysokość trawy i zbieranie.
 • Noże Husqvarna zostały zaprojektowane tak, aby przestrzegać ograniczeń poziomu hałasu narzuconych przez szereg przepisów.

Zawsze porozmawiaj z dilerem Husqvarna i przeczytaj instrukcję obsługi, żeby upewnić się, że masz właściwe informacje. Części zamienne Husqvarna są sprzedawane tylko przez autoryzowanych dilerów Husqvarna.

Podobne artykuły

Znajdź oryginalną część zamienną dla urządzeń marki Siemens.

Jesteś zainteresowany zakupem części zamiennych? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki, która pomoże Ci zlokalizować i zakupić wymaganą część zamienną. Musisz tylko znać E-numer swojego urządzenia (E-Nr). Znajduje się on na tabliczce znamionowej urządzenia.

Możesz również skontaktować się z naszym Centrum Kontaktu.

więcej

Proszę wprowadzić E-numer

Podane dane są niepoprawne

Niepoprawna liczba znaków

Wprowadź prawidłowy E-numer

To pole przyjmuje tylko cyfry

[enumber. search. ocr. errorrecognition]

[enumber. errorio]

Proszę wprowadzić e-numer urządzenia

Jak znaleźć tabliczkę znamionową?

Proszę wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię. W następnym kroku zobaczysz rysunek, który pomoże Ci zlokalizować tabliczkę znamionową.

Serwisowe Centrum Wsparcia:

Biuletyn części zamiennych Craftsman 248830

Bezpośredni link do pobrania Biuletyn części zamiennych Craftsman 248830

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Biuletyn części zamiennych Craftsman 248830