Aktualizacja oprogramowania Dell Inspirion 17r

Aktualizacja oprogramowania Dell Inspirion 17r to proces aktualizowania istniejącego systemu operacyjnego w celu zapewnienia najnowszych wersji sterowników, usprawnień i nowych funkcji. Aktualizacja oprogramowania może być przeprowadzona automatycznie przy użyciu narzędzia Dell Update, lub ręcznie poprzez pobranie najnowszych sterowników ze strony producenta. Może to również obejmować instalowanie systemu operacyjnego lub jego naprawę, jeśli zaszła taka potrzeba. Wszystkie te czynności mają na celu zapewnienie, że laptop Dell Inspirion 17r działa zawsze z najnowszymi aktualizacjami i usprawnieniami, aby użytkownik mógł cieszyć się płynną i bezproblemową pracą.

Ostatnia aktualizacja: Aktualizacja oprogramowania Dell Inspirion 17r

  • DellManiaCentrum Pomocy TechnicznejForum Laptopy - Problemy z: Notebooki Dell / Laptopy DellLaptopy Dell Inspiron

Dell Inspirion 17R 7010 - problem z kamerą

Liczba postów: 8905• Strona 1 z 1

AniaN
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2011, 11:09

Dell Inspirion 17R 7010 - problem z kamerą

Postautor: AniaN » 22 sty 2011, 11:17

Nie mogę nigdzie znaleźć sterowników ani oprogramowania do kamery (Win 7 32 bit).

Jest w menadżerze urządzeń (ma sterownik Microsoftu z 2006 roku), ale w "urządzeniach" się nie pokazuje.
chciałam go zaktualizować i móc ją uruchomić.

Pomocy!!!


DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 674
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: Dell Inspirion 17R 7010 - problem z kamerą

Postautor: DELLMania » 24 sty 2011, 12:18

Poszukaj sterowników na stronie support. dell. com wpisując swój service tag. Powinnaś dostać wszystkie sterowniki do swojego modelu. Najnowsze sterowniki.

Re: Dell Inspirion 17R 7010 - problem z kamerą

Postautor: AniaN » 26 sty 2011, 12:09

Problem polega na tym, że po numerze ST są różne sterowniki, ale tego akurat nie ma, ani w języku polskim ani w żadnym innym.

Re: Dell Inspirion 17R 7010 - problem z kamerą

Postautor: DELLMania » 26 sty 2011, 12:13

a jaką tam masz kamerkę? Możesz wysłać na priv ST to sprawdzę.

Wróć do „Laptopy Dell Inspiron”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

Pobieranie sterowników
Dell Inspiron 17R N7110 (17")


Instrukcja ręcznego aktualizowania sterownika Inspiron 17R N7110:

Podstawowe sterowniki Inspiron 17R N7110 powinny być dołączone do systemu%%os%% lub do pobrania za pośrednictwem aktualizacji systemu Windows®. Wbudowane sterowniki będą obsługiwać podstawową funkcjonalność Laptop, ale zazwyczaj nie są bardziej zaawansowane funkcje.Nasze instrukcje dotyczące aktualizacji sterowników firmy Dell zapewniają wszystkie niezbędne kroki.

Autor: Dell
Grupa: Laptop
Styl: Inspiron
Seria: 17"
Numer modelu: 17R N7110
Systemy operacyjne: Windows XP, Vista, 7, 8, 10, 11

Zainstaluj produkty opcjonalne - DriverDoc (Solvusoft) | EULA | Polityka prywatności | Warunki | Odinstaluj

Automatyczne pobieranie i aktualizacja:

Sugestia: Użytkownicy Windows, którzy nie mają doświadczenia w aktualizacji sterowników urządzeń typu Dell Laptop, mogą skorzystać z narzędzia DriverDoc [DriverDoc - Produkt Solvusoft], aby łatwiej pobrać najnowsze sterowniki 17R N7110. To narzędzie Windows pobiera, instaluje i aktualizuje sterowniki Inspiron 17R N7110 automatycznie, chroniąc Cię przed instalacją niewłaściwych sterowników dla Twojego systemu operacyjnego.

Największą zaletą korzystania z DriverDoc jest dostęp do bazy ponad 2 150 000 sterowników (z codziennymi aktualizacjami), dzięki czemu wszystkie sterowniki na Twoim komputerze, a nie tylko z kategorii Laptop, pozostaną zawsze aktualne.


Zainstaluj produkty opcjonalne - DriverDoc (Solvusoft) | Odinstaluj


Częste pytania dotyczące aktualizacji 17R N7110


Dlaczego użytkownicy nie aktualizują sterowników Inspiron 17R N7110?

Ludzie unikają aktualizacji sterowników Inspiron 17R N7110 głównie dlatego, że boją się, że coś się pomiesza.

Co to jest zgodność systemu operacyjnego dla sterowników Inspiron 17R N7110?

Inspiron 17R N7110 posiada obecnie sterowniki urządzeń dla Windows. org/Question">

Sterowniki Laptop Dell służyć Co narzędzie?

Sterowniki urządzeń umożliwiają urządzeniom sprzętowym komunikację z systemem operacyjnym. Dell stworzył te niewielkie programy specjalnie dla Inspiron 17R N7110, aby umożliwić tego rodzaju komunikację. org/Question">

Jakie są korzyści i ryzyko związane z aktualizacją sterowników Inspiron 17R N7110?

Korzyści płynące z aktualizacji sterownika Inspiron 17R N7110 obejmują lepszą wydajność sprzętu, dostęp do szerszego zakresu funkcji i ogólnie zwiększoną kompatybilność sprzętową. Potencjalne ryzyko związane z instalacją niewłaściwych sterowników Laptop wiąże się z niestabilnością systemu, zmniejszoną wydajnością i okresowymi awariami.Typowe problemy dotyczące aktualizacji sterowników

Inspiron 17R N7110 jest podatny na błędy systemowe związane z uszkodzonymi lub przestarzałymi sterownikami urządzeń. Kierowcy będą pracować pewnego dnia i z różnych powodów nagle przestaną pracować następnego dnia. Dobrą wiadomością jest to, że często można zaktualizować sterownik urządzenia, aby naprawić problem z Laptop.

Znalezienie dokładnych sterowników zgodnych z Twoim urządzeniem Inspiron 17R N7110 może być trudne. Pomimo doświadczenia w lokalizowaniu, instalowaniu i ręcznym uaktualnianiu sterowników Inspiron 17R N7110, zadanie będzie czasochłonne i bardzo uciążliwe. Problemy można pogorszyć tylko wtedy, gdy zainstalujesz niewłaściwy sterownik dla sprzętu.

Aby nadążyć za wszystkimi niezbędnymi nowymi aktualizacjami, sugerujemy skorzystanie z programu aktualizacji sterowników. Usługi konserwacji sterowników zapewniają, że sterowniki są aktualne i że masz kopię zapasową bieżących sterowników przed pobraniem nowych sterowników. Korzystanie z zapasowego systemu sterownika pomaga przywrócić dowolny sterownik do poprzedniej wersji, jeśli wystąpi problem.3 najpopularniejsze sterownika do Dell Inspiron 17R N7110 (17"):


  • 17 N7010


  • 17 N7110


  • 1720(Reklama)

Zaktualizuj sterowniki Dell Inspiron 17R N7110 jednym kliknięciem w DriverDoc:Opublikowano sierpień 2021 r.

Ten artykuł jest przeznaczony dla użytkowników, którzy nie mogą uaktualnić komputera do wersji Windows 11, ponieważ komputer nie jest obecnie w stanie bezpiecznego rozruchu. Jeśli nie masz wiedzy na temat tego poziomu szczegółów technicznych, zalecamy zapoznanie się z informacjami pomocy technicznej producenta komputera, aby uzyskać więcej instrukcji dotyczących danego urządzenia. 

Bezpieczny rozruch to ważna funkcja zabezpieczeń przeznaczona do zapobiegania ładowaniem złośliwego oprogramowania podczas uruchamiania komputera (boots). Większość nowoczesnych komputerów ma dostęp do bezpiecznego rozruchu, ale w niektórych przypadkach mogą występować ustawienia, które mogą powodować, że komputer nie jest w stanie zapewnić bezpiecznego rozruchu. Te ustawienia można zmienić w oprogramowaniu układowym komputera. Oprogramowanie układowe, często nazywane INTERFEJSEM (Basic Input/Output System), to oprogramowanie, które jest włączane przed Windows przy pierwszym włączeniu komputera.

Aby uzyskać dostęp do tych ustawień, możesz zapoznać się z dokumentacją producenta komputera lub wykonać następujące instrukcje: Uruchom usługę Ustawienia > Update & Security > Recovery i wybierz pozycję Uruchom ponownie teraz w obszarze Uruchamianie zaawansowane. Na następnym ekranie wybierz pozycję Rozwiązywanie problemów >zaawansowane opcje > oprogramowania układowego UEFI Ustawienia > Ponowne uruchamianie, aby wprowadzić zmiany.

Aby zmienić te ustawienia, należy przełączyć tryb rozruchu komputera z jednego włączonego jako "Starsza wersja" FIRMWARE (znanego również jako tryb "CSM") na UEFI/OWĄ (Unified Extensible Firmware Interface). W niektórych przypadkach są dostępne opcje umożliwiające zarówno interfejs UEFI, jak i starszą/csm. Jeśli tak, należy wybrać, czy interfejs UEFI ma być pierwszą, czy jedyną opcją. Jeśli nie masz pewności, jak wprowadzić jakiekolwiek zmiany w celu włączenia interfejsu UEFI/KIEDYKOLWIEK, zalecamy zapoznanie się z informacjami pomocy technicznej producenta komputera w jego witrynie internetowej. Oto kilka linków do informacji od niektórych producentów komputerów, które pomogą Ci rozpocząć pracę:

  • Dell
  • LenovoHP

O ile wymaganie uaktualnienia urządzenia Windows 10 do wersji Windows 11 jest możliwe tylko, że komputer ma możliwość bezpiecznego rozruchu przy włączonej uefi/aktualizacji uefi, ale w celu zapewnienia lepszych zabezpieczeń można rozważyć włączenie lub włączenie bezpiecznego rozruchu. 

Zobacz też

Windows 11 wymagań systemowychSposoby instalowania Windows 11Windows pomoc w & nauce

Aktualizacja oprogramowania Dell Inspirion 17r

Bezpośredni link do pobrania Aktualizacja oprogramowania Dell Inspirion 17r

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Aktualizacja oprogramowania Dell Inspirion 17r