Aktualizacja Podręcznik Asus E550l

Aktualizacja Podręcznika Asus E550l umożliwia użytkownikom pobranie najnowszej wersji instrukcji obsługi i skonfigurowanie urządzenia, aby działało w najlepszy możliwy sposób. Instrukcja zawiera informacje na temat podłączania i używania urządzenia, a także wskazówki dotyczące ustawień, konfiguracji i naprawy. Aktualizacja Podręcznika Asus E550l zawiera również informacje na temat wszystkich dostępnych funkcji, w tym konfiguracji połączeń bezprzewodowych, używania portów USB i innych funkcji sieciowych. Aktualizacja Podręcznika Asus E550l jest przydatna dla wszystkich użytkowników, którzy chcą maksymalnie wykorzystać swoje urządzenie.

Ostatnia aktualizacja: Aktualizacja Podręcznik Asus E550l

Centrum pobierania | Oficjalne Wsparcie | ROG Polska

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

caffeinecat 02 Sep 2019 19:48 1776

 • #1Level 2  

  #1

  Witam serdecznie,

  niedawno wyczerpała się bateria w moim laptopie Asus 540L. Niestety, trzeba było ją wymontować, ponieważ powodowała samoczynne wyłączanie się komputera. Obecnie korzystam z laptopa jedynie na zasilaniu, jednak dokupienie nowej baterii będzie niezbędne.Znalazłam pasującą baterię Green Cell, jak również oryginalną na stronie topbateria. pl (w tym przypadku idealnie pasowałyby parametry napięcia i pojemności). Mam jednak wątpliwości co do wiarygodności tego drugiego sklepu i przyznam szczerze, że nieco boję się zaryzykować, bo jednak starta tylu pieniędzy jest dość znacząca, nie mówiąc już o związanym z tym stresem.Proszę więc o doradzenie mi w tej kwestii. Czy ktoś miał styczność z tym sklepem? Czy bateria Green Cell o nieco innych parametach będzie odpowiednia?Parametry oryginalnej baterii:

  Napięcie: 11. 25 V
  Pojemność: 2900 mAh
  Producent: Asus

 • #2MicenterLevel 11  #2

  Nie polecam tych zamienników. Problemy są takie, że ciężko trafić na dobry egzemplarz. W moim przypadku bateria wytrzymała miesiąc. A paragon zgubiłem więc nie wypowiem się czy reklamacje uznają.

 • #3#3

  Micenter wrote:

  Nie polecam tych zamienników.

  Niestety, wygląda na to, że w moim przypadku nie ma innego wyjścia niż zamiennik. Czytałam dużo dobrych opinii o Green Cell.Znalazłam jeszcze kilka innych producentów zamienników na Allegro - MOVANO, max4power, POLION. Może są lepsze niż Green Cell?

 • #4#4

  Opinie w 95% są wystawiane na zlecenie przez opłacone firmy.
  Podaj dokladny numer modelu bo nie mogę znaleźć asus 540l?
  Znajduje r540l, a540lk540l i inne. Zawsze jest jakaś literka.

Centrum pobierania | Oficjalne Wsparcie | ASUS Polska

Aktualizacja Podręcznik Asus E550l

Bezpośredni link do pobrania Aktualizacja Podręcznik Asus E550l

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Aktualizacja Podręcznik Asus E550l